SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Wklęsła klata" co poradzić ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
Aha, a propo poprzedniej wypowiedzi, przepraszam nie zauważyłem. Na basen jeżdżę raz w tygodniu, w piłkę nożną już nie gram(zbyt duża wada wzroku) choć przez kilka lat chodziłem do klubu, do tego jokking 3-5 razy w tygodniu.

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
uwzględnij basen w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
nie zrozumiałem chyba, basen w diecie ?

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
musisz na masie przybrać. basen to areobowy wysiłek i to duży więc kalorycznie musi się zgadzać ew. pływaj z małą intensywnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
ok, dzięki za radę, napewno ją ujmę :D

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Wyciskanie nie w wąskim ( dłonie koło siebie) tylko w średnim (na szerokość barków) chwycie - jeżeli już. Większość osób nagminnie myli te dwa ćwiczenia.

Jaką ty byś chciał mieć tą klatkę przy wadze 62 kilo ?, Ćwicz, stosuj dietę i czekaj, wyniki przyjdą z czasem.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ciekawe jak mozna robic aeroby pływając na basenie ...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
wchodzisz do wody i pływasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a wiesz ze aeroby sie robi ze stalym tempem zeby tetno bylo na podobnym poziomie...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
Dobra, styka tej PRO debaty :D I tak areobiku czy jak to tam się zwie uprawiać nie będe... Ponieważ moim celem jest masa, więc bieganie i basen stykną wg mnie.

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę coś ze soba zrobić:) Pomóżcie

Następny temat

rodzaje ćwiczeń i mięśni... pomocy :/

WHEY premium