SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg nocnej furii

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki

Ciesze się

Furia a Twoja waga? Tak jak ostatnio? Przysiady ok, szczególnie te na początku, bo pod koniec to widać już kombinacje Ale ja to rozumiem, bo ból w nogach straszny 23 zrobione.

Brzuchy bardzo ładnie, stóp nie widać, ale pięty się nie oderwały i nie sądze żeby były o coś zahaczone. Następnym razem spróbuj, żeby stopy były w całości. No i nadal opuszczasz się bardzo nisko, to nie jest bład, ale jest trudniej Zupełnie odwrotnie niż u Tsu. Było 16x.


Viki - dorzucam dzisiejszą wagę z rana. co do siadów - postaram się niżej. jak robię to mi się wydaje że jest ok, jak potem patrzę na filmik to wychodzi szydło z worka. brzuchy będę nagrywać w poziomie, co by niczego nie ucinać.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiejsze wypocone próby do oceny:

siady 1 - moze być za płytko...eksperyment ze sztangielką na karku...


brzuchy (nie wiem)


siady próba nr 2, po brzuchach, wydaje mi się że głębiej, juz standardowo:





od soboty zakwas w dwójkach po treningu, to teraz się przynajmniej zrównoważy z przodem uda.

+ dokumentacja wagi i obciążenia
















Zmieniony przez - nocna_furia w dniu 8/13/2018 10:02:31 PM



Zmieniony przez - nocna_furia w dniu 2018-08-14 06:39:31

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 8/17/2018 10:35:28 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
W brzuchach taki kąt jest ok Na początku trochę wyprzedzasz muzykę Naliczylam 28

Pomysł z hantlą ciekawy Te pierwsze przysiady rzeczywiście troszkę za płytkie ale tragedii nie ma. Druga próba ok, choć pod koniec zaczynasz już pochylać się do przodu. Zaliczone 23


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-08-14 07:28:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejna próba...siadow:




W pompkach walczę na razie poza kamerami, żeby mozna było wrzucić cos co nie jest siara. Ale tez nagrałam sobie swoje podłogowe pompki czego nigdy nie robiłam i dopiero widzę tak podręcznikowe błędy jak wygięte ciało czy niewystarczająco niskie zejście, ze już mnie nie dziwi ze jak trzeba je odtworzyć z pauza w bring sally up i dotknieciem klata jakiegoś sznurka to mi to idzie jak krew z nosa ;)

+pomiary





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Furia wrzuć pompki, nawet jak to jest tylko kilka powtórzeń Ja też w pompkach nie poszalałam.

W przysiadach było 28. Pod koniec trochę pomagałaś sobie rękami przy wstawaniu. Nie masz w domu lekkiej sztangi? Może ze sztangą byłoby łatwiej. Wydaje mi się, że poszło by więcej niż jedna piosenka, trzeba tylko wytrzmac ta dłuższą przerwę pomiedzy utworami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Furia wrzuć pompki, nawet jak to jest tylko kilka powtórzeń Ja też w pompkach nie poszalałam.

W przysiadach było 28. Pod koniec trochę pomagałaś sobie rękami przy wstawaniu. Nie masz w domu lekkiej sztangi? Może ze sztangą byłoby łatwiej. Wydaje mi się, że poszło by więcej niż jedna piosenka, trzeba tylko wytrzmac ta dłuższą przerwę pomiedzy utworami


co do pompek - wrzucę na dniach na pewno, bo i tak za wiele nie zwojuję tutaj w ciągu 2 tygodni. celuję w ilość 6+ , bo wiem że w miesiąc nie nadrobię zaniedbań z kilku lat.

co do siadów - mam na chacie sztangę +-9 kg, potestuję i z nią.

jak pisałam - dla mnie ten konkurs to przede wszystkim idealne uświadomienie sobie własnych słabości, przede wszystkim takich - na które sama sobie zapracowałam olewając to i tamto. i w sumie za to jestem Ci cholernie wdzięczna, bo wiem nad czym muszę pracować dalej, żeby miało ręce i nogi :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Furia miło to czytać
Każdy konkurs zawsze czegoś uczy. Ja się tym razem nauczyłam kombinowania Wiem też na przyszłość, żeby bardziej szczegółowo opracować regulamin.
Poza tym lubię konkursy z ćwiczeniami na brzuch, bo mi wiecznie na to brakuje czasu i zwykle brzuch olewam, a tak to jest motywacja żeby go robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
nocna_furia
i w sumie za to jestem Ci cholernie wdzięczna, bo wiem nad czym muszę pracować dalej, żeby miało ręce i nogi :).


Ja też zawsze powtarzam, grunt żeby było zdrowe, ale co ma Viki do tego? Skuteczniejsza będzie praca z partnerem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Fans Ty i Twoje poczucie humoru... no brakowało tu tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie takie żarty są kompletnie nie na miejscu, mimo że poczucie humoru mam wydaje mi się duże i tolerancję na żarty też. A Viki ma to do tego - że naprawdę mi w tym momencie bardzo pomogła, taki konkurs wymyślając, o czym dwukrotnie pisałam w tym wątku dlaczego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Szajby

Następny temat

Wakacyjny konkurs Biring Sally Up wg ojana

WHEY premium