SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, wlasnie mam zamiar sobie kupic jakiegos dobrego i nie drogiwego spalacza. Czytałem ze Thermo Speed jest w miare dobry i wydajny.
Jak wy oceniacie ten produkt. Mam zamiar brac go od poniedziałku, znacie jakies inne lepsze spalacze w miare nie drogie oprocz tego? diete mam i plan treningowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
jak na 1 raz to spróbuj


ja brałem jako pierwszy spalacz i byłem zadowolony

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest to moj pierwszy spalacz wczesniej bralem jabłczan kreatyny tearz mysle polaczyc kreatyne z tym spalaczem podobno l-karnityna jest słabsza i nei daje az takich efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Bardzo dobry wg mnie. Jednak w dawkach wyższych niż zalecane na pudełku. Ale zacznij od małej dawki i zobacz jak się będziesz czuć. Podczas treningu leje się pot wiadrami

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Moim zdaniem jak chcesz juz czuc jakies dzialanie tego TS i w miare cos tam osiagnac przy dobrym treningu, to bierz 2kapsy na czczo i 2 przed treningiem, dodatkowo jeszce przed treningiem 1,5g elki ! Powinienes byc zadowolony :)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
b. dobry spalacz ale w większych dawkach
dobre jest thyrotherm ale wokół niego wiele kontrowersji w sprawie efki, która nie jest efką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
nawet jeśli tej efki nie ma w thyrothermie to i tak ładnie się człowiek wypoci po 2 kapsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Dlaczego nie ma efki w thyro?To co w takim razie zawiera Sida Cordifolia?

TSE zacznij od 2 kaps dziennie - 1 kaps przed sniadaniem,druga przed obiadem lub przed treningiem(do17-18.00).Nie kazdy potrzebuje wiekszych dawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Chodzi o to czy to zioło wogle tam jest bo konkurencja wykonała badania w których nie wykryto alkanoidów efedryny w thyro. Tyle, że badania nie są do konca z pewnego źródła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
ostatnio jakieś badania były i podobno tej sidi cord. wogóle nie ma w thyro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
danutha - na sfd były przeprowadzone badania na zawartość efedryny w Thyrothermie. Badania wykazały brak efedryny w Thyrothermie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest możliwy taki wynik ?

Następny temat

Jakie węgle i białko do własnego Gainera??

WHEY premium