SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S . P . A . M . -e-r- PART 2 - Czyli akcja w Zachodniopomorskim

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25163

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
ja się trochę zmasowałem, ale ogólnie to cieknie ze mnie

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
wyjde z pod prysznica na silowni do auta mam 20 metrow i juz mokry jestem hehe przerabane ale lepiej tak niz mialby padac snieg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
a ja poćwiczyłem i jak na stepper wsiadłem to po minucie już ciekło

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
ja po 10 mintach mam mokra koszulke a jak skoncze to jakby mnie ktos woda oblal hehe ... gdzie na silownie chodzisz=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
ja zawsze u siebie trenowałem bo ze szczecina nie jestem, ale jak już mieszkałem w tym roku zanim wyjechałem to na AZS śmigałem bo mi się studiować zachciało a teraz jak wrócę to nei wiem gdzie na siłke się wybiorę, ale na pewno będę w szczecinie. więc zobaczymy hrhr %)

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2013-08-04 20:43:04

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
zalezy tez na ktora strone miasta prawo czy lewo brzeze :) ktos cos wie na temat silowni Papay? kiedy otwieraja czy juz remont skonczyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Stasiu mówił że 12 otwierają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
planuje gdzieś w pobliżu zawadzkiego-klonowica ale plany planami, jak wyjdzie to się okaże

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
na Zawadzkiego nad bankiem masz silownie Forma :) fajny klimat bylem kilka razy dawno temu, dla mnie za daleko , ja jestem z prawobrzeza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
luknę, kuknę :D

push your limits!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Buldi szczecin

Następny temat

sprzedam obciażenie ALEX 2x10kg SZCZECIN !!!

WHEY premium