SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S . P . A . M . -e-r- PART 2 - Czyli akcja w Zachodniopomorskim

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25151

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
beercik ja też w piwnicy

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
herek

moja piwnica już 6 lat jakoś służy jako siłownia
teraz taka siłownia i przy okazji pijalnia
albo na odwrót

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
moja 4, ale jest w niej wszystko

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
a co tam masz ciekawego ?
ja mam ławke keltona z modlitewnikiem i osobnymi stojakami
wyciąg górny, drążek do podciągania się mocowany do ściany
gryfy: długi, średni, łamany, 2 małe gryfy - sztangielki
no i obciążenia - jakieś 200kg niecałe, ale ogólnie przydałoby się trochę dodatkowych 5kg i 10kg talerzy ;) <- miałem więcej ale koleś swoje sprzedał komuś
i tak nie robię bojów żadnych obecnie bo mi się nie chce to nie potrzeba dużo i ćwiczę na mniejszych obciążeniach niż kiedyś
za stary już jestem


Zmieniony przez - beerciik w dniu 2011-01-05 15:00:12

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
znaczy chodziło mi że jest w niej wszystko w sensie ze klamoty same. Dwie półki na słoiki, dwie szafki stare z 4 rzędy drzewa i wuchta innnego nie potrzebnego gówna

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja na swojej dzisiaj byłem posprzątać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
moja siłka to dwie sztangielki, drążek i ekspander

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
u mnie zdałoby się wynieść butelki
bo sporo ich tam.

a i zapomniałem o ławeczce do brzuszków

ja u siebie mam piwnice jakoś tak na oko 3,5m x 3m i pierwotnie miejsca tam miałem 2m x 1m teraz tylko tyle jest zajęte przez inne rzeczy a reszta wywędrowała do wózkowni lub na strych.

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2011-01-05 19:27:22

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
moja ma 4mx6m z tego moje 2 na 2,5m

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Moja ma 54m^2 (metry kwadratowe) nie pamiętam jaka szerokość i długość. Ja wykorzystuję 3,2m x 7,5m
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Buldi szczecin

Następny temat

sprzedam obciażenie ALEX 2x10kg SZCZECIN !!!

WHEY premium