SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S . P . A . M . -e-r- PART 2 - Czyli akcja w Zachodniopomorskim

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciebie nie pytam bo widziałem

ale potwierdzam, MASA jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja jestem wyjątkiem, masy nie ma
szybkość robię

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
no ja też
wagę poniżej 70kg utrzymuję i ćwiczę sobie na mniej więcej zerowym bilansie, michę w miarę a nawet można powiedzieć że bardzo dobrze trzymam (przestałem przed snem dojadać haha ) , po ćwiczeniach 20-30minut rowerka, rozciąganie - jakoś się żyje

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2011-01-12 18:08:24

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja ledwo co siłkę robię. Cały czas bieganie, 6 dni w tyg., siłka czasem idzie, więc wyniki nie najlepsze. Nawet półprzysiadów z większym obciążeniem mi nie pozwalają robić Większość na maszynach (90kg na prostowanie ud, 95 na ściąganie z góry, obydwa ćwiczenia z luźnym zapasem). Większość ćwiczeń to dynamika, np. podskoki do półprzysiadu ze sztangą (sam gryf). A rozciągania to ja mam tyle, że za niedługo mi jaja pękną

31 w bicu
54 w udzie
37 w łydce
91 w klatce
koło 80 w pasie na poziomie pępka.

ogólnie słabo, ale waga też poniżej 70

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2011-01-14 21:55:27

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
ja już 1,5 roku nóg nie ćwiczyłem bo i tak mam kopyta spore [widocznie takie geny], a teraz jeszcze po treningu rowerek i wypruwa wszystkie żyły na udach/łydkach więc tragedii nie ma spory obwód i niski % bf'u na nich, planuje dorzucić przysiady 5x5 gdzieś w planie tak na siłę, no ale najpierw przydałby się rozruch jakiś mniejszymi ciężarami. Obwodu nie ma sensu zwiększać raczej, no ale rowerek i tak na to nie pozwoli raczej
pobiegałbym sobie teraz, tylko błoto i lód

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
A tam gadasz, idź biegać normalnie. Jakby padało to załóż worek foliowy na śmieci i hejaaa

Dla mnie nogi to priorytet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
jak będziesz jechał w aucie to odkręć na maxa ogrzewanie jeszcze, a na pytanie czy coś dzisiaj jadłeś odpowiedz TAK







KOSTKĘ LODU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
^

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
haha

ja tam akurat ciepła nie lubię, temperatura jest do biegania dobra, nawet niższa może być, u mnie w pokoju nie ma nigdy powyżej 15 stopni, przeważnie trochę poniżej, bo mi za gorąco
..ale wy*******ić się i połamać to nie trudno na lodzie, teraz już praktycznie nie ma śniegu/lodu to będzie można się przejść pobiegać

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2011-01-17 12:23:06

push your limits!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Buldi szczecin

Następny temat

sprzedam obciażenie ALEX 2x10kg SZCZECIN !!!

WHEY premium