SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Nagi wojownik" Pavla tatsouline a podciąganie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
sam szukałem tych odważników w polsce i znalazłem tylko jedną stronę

żaluje, że nie zakosiłem ze swojej szkoły

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Skoro ktos juz odświeżył ten temat to ja mam własnie pytanie w zwiazku z tym treningiem. Pisałem to wczesniej w poscie na pojedyncze pytania ale nikt mi nie odpowiedział, wiec przekopiuje część z tamtego posta. Więc :
W ksiązce napisane jest że ten trening nie angazuje albo w bardzo małym stopniu takie partie ciała jak: łydki,przedramiona czy dolne partie pleców. Jednak jest wspomniane ze 2-3 razy w tygodniu mozna wykonywac normalny trening oprócz tego z ksiązki. No i własnie niewiem jak to połączyc. Bo niewiem czy w dni normalnego treningu mam sobie ten ksiązkowy odpuscic, jak to bedzie z regeneracją organizmu zeby to wszystko miało sens. Bo raczej zalezy mi zeby całe cieło rozwijało sie równomiernie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
Po pierwsze trening z naked warrior nie jest na "rozwijanie ciała" tylko na siłę. Po drugie, nie ma znaczenia kiedy i ile ćwiczysz. Z założenia nie robisz siły do załamania, sam autor mówi jak najczęściej. Regeneracja we współczesnym rozumieniu to jakiś idiotyczny żart, całkiem smieszny nawet gdyby nie banda frajerów co daje sie na to nabrać.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
kiedy pisałem o równomiernym rozwijaniu sie ciała chodzilo mi tylko i wyłącznie o siłe, bo trening ten słuzy tylko do wzmacniania siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja naked warrior najpierw przeczytalem po angielsku a potem kupilem wersje polska w empiku, bo jest po prostu swietny, ciekawe czy ta druga ksiazka jest dostepna w wersji papierowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak przy okazji to w nagim wojowniku jest kilka rzeczy odniesionych bezposrednio do podciagania na drazku z tego co pamietam nawet jakies zdjecia bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co w ogole sadzicie o ksiazkach Pavla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 147 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5140
W "Nagim wojowniku" Tsatsouline pisze o podciąganiu, m.in.:
"...Jeśli chcesz byc dobry w podciąganiu, dlaczego po prostu nie spróbujesz często sie podciągac?
Parę miesięcy wcześniej zaleciłem program cwiczeń mojemu teściowi Rogerowi Antonsonowi, który, jak się złożyło, sam kiedys był żołnierzem piechoty morskiej.Miał robic 5 łatwych podciągnięc podchwytem za każdym razem, kiedy schodził do piwnicy.Każdego dnia wykonywał od 25 do 100 takich podciągniec bez wielkiego wysiłku.Każdego miesiąca Roger robił sobie kilka dni przerwy, a potem sprawdzał swoje wyniki.Zaskakująco szybko ten stary byk był w stanie podciągnac sie 20 razy pod rząd, czyli wiecej niż jako młody chłopak przed czterdziestu laty."
"...Mój ojciec Władimir, oficer armii radzieckiej, w moich szczenięcych latach wymógł na mnie, żebym stosował identyczny program.W mieszkaniu moich rodziców nad drzwiami kuchennymi znajdował sie pawlacz.Za każdym razem, kiedy wychodziłem z kuchni, miałem wisiec na kancie szafki i wykonywac tyle podiągnięc na czubkach palców, ile mogłem, bez szarpania się.
W rezultacie nie miałem potem najmniejszych problemów ze zdaniem testu na podciąganie w szkole średniej.W rosyjskich szkołach średnich chlopaki musza wykonac 12 podciągnięc nachwytem, zeby dostac maksymalna ocene, a nie zdają, jeśli zrobią poniżej 8.
Zgodnie z konwencjonalną wiedzą kulturystyczną, Roger i ja nie mogliśmy stac sie silniejsi, stosując taki program.Udało sie to nam oraz niezliczonym Rosjanom i Amerykanom, po tym jak kilka lat temu opisałem ten program."

Zmieniony przez - tryglav w dniu 2009-03-08 22:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2185
Lepiej jest nauczyć się technik nagiego wojownika i ćwciczyć pistolety i pompki na jednej ręce czy robić trening dla początkujących Mawashiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2507
Jeśli zależy ci na funkcjonalnej sile to Nagi Wojownik jest nie do pobicia. Natomiast jeśli twoim celem jest rozwój sylwetki, a siła schodzi na dalszy plan, to weź się za treningi Mawashiego.

NO BRAIN NO GAIN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam

Następny temat

trening dla średniozaawansowanego 15 prosze o pomoc

WHEY premium