SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

N.O<bez kreatyny>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Hej,jakie polecacie Boostery NO??Myslalem nad NitrobolonII ALE NIEWIEM. Interesuja mnie nie drogie a dobre,bez kreatyny lub z mala iloscia. Potrzebny jest mi taki poniewaz chce dorzucic to do cyklu PH<EPI i EQ-PLEX> Kreatyne chce zastosowac po cyklu. Z góry dzieki za odpowiedzi.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
White Flood
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
robisz sobie sam miksa - cytrulina+aakg i dawkujesz wg uznania, ewentualnie do tego na pobudzenie jak coś potrzebujesz
sam jadę na eq-plexie teraz i przed treningiem daję kofę+beta alaninę+aakg+cytrulinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
dzieki a cos tak juz na gotowca?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
i jak sie trenuje??

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Byly wczoraj chyba dwa takie tematy,
Nox pumpa jest wersja bez krety i jak wyzej wspomniane White flood.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
super treningi
moim zdaniem dużo ekonomiczniej niż "gotowce' i sam decydujesz o proporcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
W sumie to dobry pomysl i chyba na to sie zdecyduje,dzieki Aras. A tego white flood nie moge znalesc,znajduje white blood,ale cos mi w tym nie gra.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A po tym eq-plex cos czujesz juz?? Mozna to z Epi brac razem??

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
można, ale o tym w innym dziale
white blood to white flood w kapsach

white flood też bardzo dobry, ale u mnie działał bardziej na pobudzenie/energię niż pompę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Aras84 aakg w proszku i cytrulina ? to miksujesz i z woda przed trenem ?

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to poczatek fina dick i stagnacji?

Następny temat

johimbina hcl

WHEY premium