SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)O MAMO !!!!! -pociążowe zmagania z kg-Militia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
powiem tylko kobiety mają skłonność do przesady jeśli chodzi o ich wyimaginowane defekty nie jest źle!! trochę zredukujesz i będzie super ja myślałam że Ci jakoś ciąża sylwetkę "zdeformowała" naoglądałam się jeszcze w ciąży jak wygląda ciało "po" a jest ładnie!trening, trening, trening i będzie dobrze!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Milita spokojnie, nie pali się Rób ten trening przez pełnych 6 tygodni a wtedy zmienimy na coś bardziej konkretnego
Zrobimy tylko taką małą modyfikację:
- tydz. 3 i 4 robisz 3 serie po 10 powt.
- tydz. 5 i 6 zrób 3 serie po 8 powtórzeń.
Mniejsza liczba powtórzeń = większe ciężary, chyba nie muszę o tym mówić?

Trening wytrzymałościowy:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/da87851d0060bf35.html

Robisz 2 obwody.

Do dzieła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Terco, daaawno temu tak było, teraz można przedłużyć abonament poprzez aktualizację profilu. Wystarczy, ze dopiszesz nawet kropkę i już
Militia, kobieto, wyglądasz lepiej ode mnie a ja nie rodziłam Nie masz co dramatyzować. Trochę pracy i będą z nas ludzie. Zobaczysz

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Nie masz co dramatyzować

wiecie co jest najśmieszniejsze - to, że patrzę na inne kobiety obiektywnie i w większości przypadków nie wiem o co im chodzi jak narzekają na swoje ciało a potem patrzę na siebie w lustrze i nie potrafię się cieszyć z tego co w mojej sylwetce jest ok. a widzę tylko kiepski brzuch



Zmieniony przez - terco w dniu 2011-02-14 00:10:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Poniżej mój pożal się jadłospis jakoś mi cięzko idzie zaplanowanie posiłków tzn nie mam czasu usiąść i sie skupić na dopracowaniu ale z czasem się uda a wartości t nie są tu całkiem prawdziwe bo np kaszy nałożyłam 2 łyżki po ugotowaniu więc nie wiem ile to g aha i zjadłam jeszcze 2 kabanosy - kuzwa jak nie pistacje to teraz to a fasolka to była kidney z puszki tylko jej nie ma w dzienniku w produktach uffff ale się napisałam aż mnie paluchy bolą





DZIŚ 14.02 DZIEŃ TRENINGOWY- chociaz nie wiem czy można go tak nazwać

Poszłam sobie zadowolona na siłownię i w połowie treningu opadłam totalnie z sił kręciło mi sie w głowie więc dałam sobie spokój i wróciłam do domu. Nie wiem czym to było spowodowane przecież jadłam sniadanie ok 8:30 a na siłowni byłam o 10 więc nie wiem

Dziewczęta kochane wiem że pewnie przesadzam ze swoją samooceną ale ja nawet przy wadze 43 kg- a i taką miałam uważałam sie za grubą tak mam , ale wy jesteście tu i mnie naprostujecie prawda?? dziękuje wam

Martucca wytrzymałościowe robię w treningowe czy nie treningowe?? ile odpoczynku między obwodami?? aha i co to jest to high hills?? że niby gdzie mam mieć te moje kolana

Wszystkiego 3 serie po 10 powtórzeń
1. Rozpiętki na maszynie 20 kg/25kg/25kg
2. Wyciskanie sztangielek na ławeczce skośnej 7 kg/7kg/7kg
3. Ściąganie drążka górnego do klatki 20 kg/25kg/25kg
4. Unoszenie sztangielek bokiem 5 kg/5kg/5kg
5. Naprzemienne uginanie ramion 5 kg/7kg/7kg*
6. Prostowanie ramion na wyciągu 25kg/25kg/25kg
7. Prostowanie nóg na maszynie 25 kg/30kg/30kg

*w ostatniej serii było tylko 8 powtórzen i to z wielkim wysiłkiem właściwie całym ciałem musiałam pracować żeby unieść sztangielkę porażka

Dowiedziałam się dziś że od poniedziałku przyszłego zamykają mi siłownię na 2 tygodnie więc coś będę musiała wymodzić w domu z tym moim lichym sprzętem

Zmieniony przez - militia w dniu 2011-02-14 20:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wytrzymałościowe robisz w DNT


High knees:





Militia, czy ty dalej cyckujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Tak moja droga cyckuje bo mała nie chce butelki może dziś lekarka jej zmieni mleko to będę odstawiała jeśli mała dama zechce zmienić cycka na lateks dziwnie to brzmi

A tak serio to mała w czwartek kończy 5 miesięcy i myślę że już pora kończyć z cycowaniem bo trza się w końcu do pracy jakiejs zebrać więc mam w planach odstawić do końca lutego

Zmieniony przez - militia w dniu 2011-02-15 08:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Militia jak nie chce flachy, to podawaj z kubeczka Mój mlekopijca zawsze był anty-flaszka, ale za to w wieku 6 miesięcy elegancko zaciągał z kubeczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ważylaś 43kg??? I jeszcze czułaś się grubo? Oj Militia na terapię!
Dziwne to Twoje osłabienie przed siłownią, może coś z ciśnieniem, albo przemęczona jesteś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Martuś a ile przerwy między obwodami ?? Co do butli to nie problem w niej jako sprzęcie ale bardziej o zawartość chodzi , mała nie chce modyfikowanego pic i tyle , ale spoko bede leciała na indyku do 6 miesiąca wtedy bedzie wiekszy wybór mieszanek

Fela
bo ja miałam duży brzuch od małego i nawet był na nim cellulitis moja mama sie smiała ze z głodu mam takie brzuszysko a pozniej utyłam wszedzie i sie wyrównało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany. Dobry start na nowy rok plus Foto.

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium