SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Klatka" - przemyślenia po filmie.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten film mial naprawde spora ogladalnosc, kazdy sie mnie pytal czy ogladalem, jak mi sie podobal.. kolega mi caly czas probowal wmowic, ze Ci wszyscy goscie z ustawek trenuja Vale Tudo i ze ten gosc co do nich gadal przed ustawkami i mowil "z lokci ich, za******lmy ich za pierwszym ******lnieciem" to za***isty trener VT...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Uważajcie co piszecie na Pana Latkowskiego bo może się to obrócić przeciw wam. Spójrzcie jak ładnie wykorzystał wypowiedź z konkurencyjnego forum(link jest do strony Pana Latkowskiego, nie do forum).
http://www.latkowski.com/home/index.php?all=0,46&id=46&page=3&sID=39fa28097271739f6c02dcf0acd9bf0b

Tak więc uwaga co piszecie...
Pozdrowienia!

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362

pewnie sam to naskrobał
naszczęście nasze forum jest kulturalne i nie piszemy źle na tego*****a
a wogle to ciekawe dlaczego nie opublikował innych wypowiedzi, które by tłumaczyły taką reakcje


_SFD JUJITSU TEAM_
BROWARY WARSZAWSKIE TEAM

Zmieniony przez - natolin w dniu 2004-01-19 02:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
ten tekst naskrobał bodajże Kordian, wkurzony na to, że został razem z sekcją wyrzucony z Floty.
A dlaczego nie opublikował innych wypowiedzi. Mechanizm jest ten sam co zwykle u Drzyzgi i Klatkowskiej - bierzemy same najgorsze wypowiedzi, lub najgorszą żeby adwersarz wyszedł na prymitywa i chama. Sensowne wypowiedzi, których jest wiekszość taktownie wycinamy, bo i tak nie mamy kontrargumentów, wiec po co sie meczyc i starac o odrobinę rzetelności.

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4928
Mi się ten film podobał czym wam się pewnie narażę :) Ten film wcale nie ma być o kibicach ani o VT tylko o agresji. Ma zmusić do myślenia dlaczego młodzi ludzie zamiast zając się czymś produktywnym dążą tylko do wyładowania agresji która coraz bardziej w nich narasta.. Dzizus, powiedz mi jak w ogóle traktować poważnie forum na którym tego typu posty nie są kasowane??CZlowiek nakręcił film i zobacz jaką agresję on wywołuje. NIe sądzicie,że to trochę dziwne że jeden film potrafi wywołać w Was aż taką furię?? JAk tu się nie dziwić że zamiescił coś takiego na swojej stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
We mnie film nie wzbudził furii - po prostu denerwuje mnie nierzetelne dziennikarstwo, krzywdzace ludzi i nie dające im możliwosci obrony. Wiesz, po prostu dużo czytam - gazet, czasopism, oglądam reportaże(bądź słucham), filmy dok. o rzeczach o których mam kiepskie pojęcie, własnie po to by swą wiedzę poszerzyć. Kiedy widzę film "klatka", który przynajmniej w jednej czesci ukazuję zjawisko na którym się znam i widzę, że koło prawdy nawet to nie leży, zaczynam zastanawiać się czy np. artykuł w gazecie który czytałem tydzien temu również jest na podobnym poziomie i mnie to martwi.
To co robi latkowski fachowo nazywa sie manipulacja i powinno byc moim zdaniem zabronione.

Co do wypowiedzi na konkurencyjnym forum - pojawiła sie chyba 2 dni temu, moze juz jest skasowana, mysle ze tak powinni zrobić.
Odwrócę troszkę Twoje pytanie - czy można traktować poważnie film dokumentalny (i jego tfu ... twórcę), który przeinacza prawdę, w ogóle nie przejmuje się zasadą rzetelnosci, która powinna być naczelną zasadą dla każdego dokumentalisty; a wszystko to w pogoni za poklaskiem i tanią sensacją? Moim zdaniem nie ...
Poza tym skoro p. Latkowski lub jego poplecznicy czytają fora internetowe to musieli trafić również na merytoryczne argumenty obnażające słabosci filmu oraz generalnie manipulacje - dlaczego zatem na te argumenty nie próbowali odpowiedziec? To chyba pytanie retoryczne

Jestesmy tu po by wspolnie poznawać, fascynować się urokami mordobicia z dalekiej ulicy Wschodniej

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
pardon, to nie była chyba wypowiedź Kordiana, choć on też miał ostrą ...
z drugiej strony Fiodor wezwał mailowo p. Klatkowskiego do kulturalnej polemiki i pewnie odpowiedzi się nie doczeka - tiaa

Jestesmy tu po by wspolnie poznawać, fascynować się urokami mordobicia z dalekiej ulicy Wschodniej

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Film wzbudzil w wielu ludziach zlosc poniewaz ukazal ich (trenujacych sztuki walki) jako bandytow i zrownal z chuliganami (ktorzy juz od dawna sa w spoleczenstwie uwazani za czubkow). A mnie sobiscie denerwuje, ze moja matka trzesie sie o mnie za kazdym razem jak ide na trening, tylko dlatego ze obejrzala jakis bzdurny film. Zostal on tak zmontowany, ze trafil do przekonania ogromnej rzeszy ludzi i stanowi czarna propagande dla calego zjawiska jakim jest vale tudo.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Na poczatku kilka kwesti:

1.To haslo nigdy nie bedziesz sam to hymn liverpolu:"You'll never walk alone" ale ogolnie do tego sie nie czepiam bo to naprawde kozacki hymn.

2.Ten chlop ktory przed ustawka i w trakcie robi za "trenera" to byq ktory duzo potrafi ci ktorzy siedza w temacie wiedza kto to i niejednego by polozyl...

3.Wypowiedz Michalczewskiego byla najsensowniejsza z tego calego syfu.Mowil o braku mozliwosci dla mldych ludzi, ktorzy wlasnie dzieki SW, MMA moga robic cos wiecej procz cpania,zlodziejstwa, pica tylko w naszym panstwie wyp.ierdala sie pieniadze na pensje dla poslow a nie dla trenerow i sale.Sam latkowski o tym mowil i do konca ja bym go tak nie skreslal mimo tego iz zrobil gow.no a nie film to dobrze prawi odnosnie policji na stadionach i mlodych chlopakach ktorzy nie maja wyboru.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

Zmieniony przez - zmacek w dniu 2004-01-20 19:34:23

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
Film ogolnie nie podobal mi sie. Jak mozna sportowe walki valetudo mieszac ( wsadzac do jednej klatki :) ) z ustawkami jakis chorych kiboli, dla mnie to pierwsze, a to drugie to dwie zupelnie inne historie.


T_86 T.S.Kung-Fu Vo Thuat Thanh Quyen

"Nie posiadać żadnego stylu, to posiadać wszystkie" -Bruce Lee
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styl, technika czy szkoła co ważniejsze?

Następny temat

dotyczy to tylko chlopakow kolobrzegu!!!!!

WHEY premium