SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Klatka" - przemyślenia po filmie.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7630
Ktoś wie może co to za utworek leci w pierwszych sekundach filmu ???????
Sog za prawidłowa odpowiedź

_____________________________________________________
"Mój styl jest najlepszy" Tak? Wejdź do klatki i mi to powtórz...

JUST BELIVE IN YOURSELF

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1\ W TV liczy się oglądalność!!!
2\ Ludzie są rządni sensacji.
Ergo:
Oglądalność zdobywa się emitując sensacyjne materiały.
Nie jest ważne, czy są rzetelne i prawdziwe, ważne by były oglądane!
Czego najwięcej jest w TV (oprócz papieża :) )? Najwięcej jest terrorystów, trupów, dziur ozonowych, efektów cieplarnianych … itd. No i afer politycznych.
A wy tego nie zmienicie.
I kogo chcecie przekonywać do swoich racji? Radiomaryjne babcie?
Większość społeczeństwa nie ma pojęcia co to jest vale tudo, większość ma to w dupie.
Dla księży jesteśmy sekciarzami. A dla rzeszy ludzi łobuzami, których należy się bać.

Pytania do T86: napisałeś „z ustawkami jakis chorych kiboli (…)”
Uważasz, że na ustawkach „występują” jacyś chorzy ludzie? Czy może są chorzy bo walczą na ustawkach? Co wiesz o ustawkach, oprócz tego, co obejrzałeś w TV?
Czy przypadkiem nie popełniasz podobnego nadużycia, jakiego dopuścił się latkowski?

Wg mnie ustawki bliższe są formule Vale Tudo niż obecne turnieje Ufc czy Pride!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 240 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12135
W ostatniej "Polityce" jest całkiem fajny artykuł o Vale Tudo w Rosji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytałem. No i macie przykład rzetelnego dziennikarstwa. A jakie to życiowe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem wam co ja mysle o filmie wlasnie go ogladalem

w filmie przedstawieni sa huligani tacy co jezdza na ustawki,chodza na mecze(a na codzien zyja sobie normalnie) i takich jest chyba malo a nie ze podchodza do kolesia na ulicy i mowia zakim jestes i kosa w brzuch (ci pierwsi sa ok podoba im sie to tak robia ale ci 2 sa pojechani)

moge sie mylic ale ja tak odebralem film ale wiecie ja nie jestem specem i nie jestem wtajemniczony w te sprawy

a tak pozatym to zawsze ci co nie cwicza sw krzywo patrza na tych co cwicza
bo idzie sobie taki kozak spina sie patrzy sobie na was a wy sobie stoicie podchodzi do was probuje was zastraszyc a wy mu strzal i koles lezy i to ich boli


Szkoła jak kibel chodzisz bo musisz

..:: Memento mori ::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macz1980: ten kawałek to oczywiście "Klatka" zespołu PC Park
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7630
To nie "Klatka". Jest w pierwszych bodajże 40 sekundach filmu, bardzo spokojna muzyczka, jutro będe miał soundtrack to będe wiedział

_____________________________________________________
... Walczyć i wygrywać ...

JUST BELIVE IN YOURSELF

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego bardzo spokojnego kawalka na sound tracku nie ma, ten kawalek to 'shimmy - no princes' chyba tak nie wiem dokladnie jak to sie pisze ale ja go mam i jak ktos chce to niech da znac bo jest bardzo fajny

ps. on byl na sound tracku do innego filmu latkoswkiego, nakreceni czyli show biznes po polsku

jeszcze bedzie czas by odpoczywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Film do bani,ale fajnie było looknąć na swojego trenera w TV...

JEŻELI DO WYKONANIA TECHNIKI UŻYWAM SIŁY,TO ZNACZY ŻE ŹLE WYKONUJĘ TECHNIKĘ.
"Nigdy za bardzo nie ufaj kobiecie"
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1673
Sorry ma ktoś link do strony z tym filmem bo nie mogłem obejrzeć, a z Kazy nie da rady ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styl, technika czy szkoła co ważniejsze?

Następny temat

dotyczy to tylko chlopakow kolobrzegu!!!!!

WHEY premium