SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Edukacja kulturysty"-czyli absurdy współczesnej kulturystyki.

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 7804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
No najlepszy standartowy tekst apropo suplementacji to jest taki "nienajlepsze to białko bo słabo coś działa, tamto było lepsze lepiej działało - miełem wiecej siły itd." hehe jak to słysze to mam ochotę takiego półgłówka spytać czy lepiej na niego działa kotlet schabowy czy mielony i po którym wiecej wyciska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
To, ze od pewnego czasu kryteria sedziowania sa takie, ze tytul najlepiej zbudowanego mezczyzny na ziemi, idealu symetrii, ma szanse zdobyc wylacznie facet o wzroscie i proporcjach krasnala ogrodowego.
Mozna by napisac petycej do IFBB o zaprzestanie dalszej miniaturyzacji i przywrocenia normalnych kulturystow, jak Arnold i Ferrigno , bo od lat pudlo Olympi wyglada przy hostessach i gosciach jak druzyna pierscienia.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2010-03-21 09:24:33

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przysiady nisczą kolana, martwy niszczy kręgosłup, wyciskanie leżąc płasko jak flak na ławce do tego z prawie że katem prostym między ramionami a tułowiem... to takie 3 co sie chyba najbardziej rzucają w oczy wśród cwiczących na siłowni, ale to chyba sie nigdy nie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
"bo od lat pudlo Olympi wyglada przy hostessach i gosciach jak druzyna pierscienia" buahahahaha za***iste !!

To obawiam sie ze sie nie zmieni do momentu jak nie przestanie byc lansowana mega masywna sylwetka - do tego czasu niestety karzelki beda rzadzic w kulturystyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
raKhu1 poruszył kolejny temat który jest bolączką "kurturystyki" Policja Ćwiczeniowa. Czy któryś z was próbował kiedyś na komercyjnej siłowni wykonywać wyciskanie stojąc lub przysiady z dupą do ziemi na pewno usłyszał tyrady instruktorów na temat szkodliwość owych ćwiczeń.

Kolejną patologią jest wykonywanie każdej serii do upadku mięśniowego. Sam jak zaczynałem przygodę z siłownią stosowałem się do tej zasady. Aż dziwne że miałem jakiekolwiek efekty po takim trening. Przecież tak na zdrowy rozum to ćwiczenie za każdym razem na sto procent nie prowadzi do progresu formy i tylko obciąża CNS.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
"Czy któryś z was próbował kiedyś na komercyjnej siłowni wykonywać wyciskanie stojąc" - u mnie na siłowni to akurat standart mimo ze to komercyjna silownia ale tylko dlatego ze instruktorka jest wielokrotna medalistka w trojboju silowym, w wycisku na lawce i pchniecu kula hehe.

No moj trening zmienil sie niesamowicie odkad przestalem cwiczyc do zalamania miesniowego - przyrosty sily od tego czasu mam nie do poznania w porownaniu do czasow jak meczylem sie tak jak wszyscy inni.Uwazam tak samo jak Ty ze jest to jedna z najwiekszych bolaczek i mitow silowniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Tak to wiele wyjaśnia w końcu masz instruktora z prawdziwego zdarzenia.
Ja nabrałem dobrych zwyczajów dopiero kiedy zacząłem trenować trójbój siłowy w uczelnianym klubie. Wtedy też zauważyłem coś co w owym czasie wydawało mi się bardzo dziwne. Otóż wykonując ćwiczenia w niskim zakresie powtórzeń i ze średnią intensywnością odnotowałem poza znaczącym wzrostem siły spory przyrost masy mięśniowej. A przecież w każdym almanachu kulturystyki piszą, trening z małą ilością powtórzeń nie buduje mięśni. I tak oto dotarliśmy do kolejnego absurdu współczesnej kulturystyki.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Mnie jak sie ktos z sezonowcow pyta jak trenuje i ja odpowiem na to pytanie to sie tylko pukaja po glowie i widze glupie usmieszki i ze jakis herezje opowiadam hehe.Dlatego juz od dawna sie z nikim w dyskusje nie wdaje na ten temat tylko robie swoje.

Tylko ze nie zapomne nigdy momentu jak sie przerzucilem na wieksza czestotliwosc treningu tej samej parti oraz zrezygnowalem z zalamania miesniowego i zaczalem stosowac niskie serie oraz zupelnie niekulturystyczne tempo powtorzen czyli duza explozywnosc szczegolnei w fazie koncentrycznej i w ciagu 2 pierwszych miesiecy takiego treningu poprawilem wycisk o rowne 17,5 kg to sie mnie pytali jak ja to robie i wtedy to ja im odpowiadalem z z glupim usmieszkiem - "czary mary" hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Haha racja, pamietam jak "koledzy" mowili, ze jak nie ma zakwasow to i nie ma przyrostow, to ja tylko po czole sie popukalem. Jeden to ma trening 3godzinny samych lap i kazde powtorzenie robi 4 sekundy ze skupieniem mistrza szachowego. Do tego na lapy robi 10 cwiczen, czyli wszystkie mozliwe.

Jak ja mu powiedzialem, ze na bice robie tylko mlotkowo w hst i w splicie mlotkowo+modlitewnik 3x8 i rosna to krzywo popatrzal i powiedzial, ze jestem amator wiec rosna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
to ja im odpowiadalem z z glupim usmieszkiem - "czary mary"
Oni pewnie myśleli wtedy że koksujesz.

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podtrzymać formę?

Następny temat

Dopompowywacze

WHEY premium