SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"17 lat (1993) Fotki do oceny nowe str.4"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
xadet1993 - Ja mam inne zdanie, ja nie dążę do wyrzeźbionej sylwetki ala Bruce Lee lub Ryan Reynolds. Mi bardziej zależy na tym, aby być dużym, mieć siłę, mieć jak największe obwody, typu Dwayne Johnson, Vin Disel, Mariusz Pudzianowski chociaż można połączyć jedno i drugie, ale pierw trzeba jednak nabrać sporo tej masy, więc raczej bym chciał być oceniany pod tym względem.

Przemo7755 - dzięki

Zmieniony przez - bartek_ns w dniu 2011-05-11 18:59:02

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4885
Bruce Lee niema masy :D tam są kości pokryte mięśniami i to jeszcze chudymi Chodzi mi o masywną sylwetke tylko wyrzeźbioną, a to jest różnica. Ale tak jak powiedzialeś do takiej nie dążysz. Jeżeli checsz być oceniany pod innym kątem takim jak powiedzialeś, to jak na 2 lata jest wg mnie gitara, masa jest sila tez, a co dopoprawy to zostało już wymienione

Moja galeria zdjęć : http://www.sfd.pl/Szanowny_fotki_do_oceny.-t709183.html 

Zapraszam!! No pain, No gain!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750


"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750


z dzisiejszych zawodów Strong Man w Zielonej górze.

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Jak możesz, napisz jakie były konkurencje, jakie ciężary i ile powtórzeń. Z gór dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
jest bardzo dobrze. ćwicz, ćwicz, a będzie naprawdę super. powodzenia i SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
Ikis - spacer buszmena, spacer farmera,, przerzucanie opony, wyciskanie belki na barki, Waga płaczu przodem, przeciaganie samochodu, i nie wiem jak to sie nazwya - zwis na drazku z doczepionym obciazeniem

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Teraz ciężary, ilość powtórzeń jakie zrobiłeś w danej konkurencji i czy opona była ciężka ?
A bym zapomniał które miejsce zająłeś ?

Dam ci SOGA za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
ciężarów nie pamiętam za bardzo. belka chyba 60-70kg na 12 powtorzen za jednym razem jakos, waga płaczy przodem w 'smietniku było dołożone 60kg, opona do 200 kg, jak dobrze pamietam to 170, to były zawody druzynowe, wiec w pozostałych konkurencjach nie brałem udziału.

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
opona do 300kg*

"Nie ma op*****lania się"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2tyg przed MP - klasyk +180cm

Następny temat

Troskafka Dwubój

WHEY premium