SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwolnienie z WF

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak przyniesie od lekarza, to nauczyciel w zaden sposob nie moze negowac i kazac mu cwiczyc na lekcji, za takie cos moglby wyleciec z roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Ale np u mnie w sql jest tak, że powinien być podany uraz który wyklucza zajęcia z wf w 100% bo np uraz barku nie wyklucza z przebrania się i np robienia przysiadów czy lżejszego biegania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby mi nauczyciel powiedxial ze z urazem barku mam jakies bieganie czy siady robic to bym powiedxial ze go poj**alo doslowbie w obu cwiczeniach barki sa posrednio uzywane (chocby dla utrxymania rownowagi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Ale nie oszukujmy siebie nawzajem. przy takim urazie barku żeby nie móc robić przysiadów to nawet byś się sam ubrać nie mógł więc to jest już wyolbrzymianie problemów ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czesiek43
Jak przyniesie od lekarza, to nauczyciel w zaden sposob nie moze negowac i kazac mu cwiczyc na lekcji, za takie cos moglby wyleciec z roboty


dokładnie a nawet być pociągnięty do odpowiedzialności w przypadku uszczerbku na zdrowiu


youtubecn11
Ale np u mnie w sql jest tak, że powinien być podany uraz który wyklucza zajęcia z wf w 100% bo np uraz barku nie wyklucza z przebrania się i np robienia przysiadów czy lżejszego biegania.


to jest niemożliwe (nie mówię że szkoła nie stosuje ale nie ma do tego prawa i można ich zwyczajnie zlać) choćby z kilku kwestii jak problemy z narządami wewnętrznymi czy chorobami układowymi , kolejna sprawa że jest poufność dokumentów medycznych i nauczyciel widzi że ma zwolnienie i tyle, np. jakby była usunięta macica czy hemoroidy to chciałbyś takie zwolnienie pokazywać swojemu nauczycielowi czy pracodawcy ?
btw w zależności od urazu barku ale jak najbardziej może wykluczyć z robienia przysiadów czy biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czesiek43
Jak przyniesie od lekarza, to nauczyciel w zaden sposob nie moze negowac i kazac mu cwiczyc na lekcji, za takie cos moglby wyleciec z roboty


dokładnie a nawet być pociągnięty do odpowiedzialności w przypadku uszczerbku na zdrowiu


youtubecn11
Ale np u mnie w sql jest tak, że powinien być podany uraz który wyklucza zajęcia z wf w 100% bo np uraz barku nie wyklucza z przebrania się i np robienia przysiadów czy lżejszego biegania.


to jest niemożliwe (nie mówię że szkoła nie stosuje ale nie ma do tego prawa i można ich zwyczajnie zlać) choćby z kilku kwestii jak problemy z narządami wewnętrznymi czy chorobami układowymi , kolejna sprawa że jest poufność dokumentów medycznych i nauczyciel widzi że ma zwolnienie i tyle, np. jakby była usunięta macica czy hemoroidy to chciałbyś takie zwolnienie pokazywać swojemu nauczycielowi czy pracodawcy ?
btw w zależności od urazu barku ale jak najbardziej może on wykluczyć z robienia przysiadów czy biegania


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2016-09-16 11:22:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Co jak co ale to i tak nie zmienia tego, że zdrowa osoba która trenuje chce się zwolnić z wf-u :D nie rozumiem tego ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewiadomo czy jest zdrowy, dlatego doradzamy. Moze miec np te hemoroidy i woli powiedziec co innego ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
kacper191817
Jeśli są to pierwsze lub ostatnie godziny (w moim przypadku tak jest) to mogę iść do domu. Wiem, że zwolnienia z WF tutaj nie są mile widziane (wkońcu sportowe forum), ale wolę odpowiedzi związane z moim pytaniem.


No właśnie nie koniecznie. Jeśli nauczyciel wpisuje Ci obecnośćw dzienniku na lekcji, to ktoś powinien się mu dobrać do dupy. Wystarczy, że się potkniesz, przewrócisz i złamiesz rękę. Nauczyciel odrazu jako osoba, która sprawuje nad tobą opiekę dostanie po dupie, bo poświadcza że jesteś na lekcji, a Ciebie tam nie ma.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zwolnienie z WFu nie oznacza pójścia do domu, wiem ze jest tak że jak się ma zwolnienie w tym czasie tzreba być na lekcji, no chyba że zalezy to też od szkoły wewnętrznego regulaminu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze odżywek !

Następny temat

Jak najskuteczniej wykorzystac suple, zeby zrobic sile?

WHEY premium