SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie tłuszczu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Witam. Mam 16 lat, od bardzo dawna ważyłem zdecydowanie za dużo. jakiś czas temu (ok rok) postanowiłem schudnąć. Ściągnąłem sobie ebooka o kulturystyce pana Weidera i zabrałem się za to. Po 3 miesiącach ważyłem 7 kg mniej. Niestety, tak zastało a to nadal jest zbyt mały stopień redukcji. Dziś mam jakieś 173 cm wzrostu i ważę przy tym ok 77 kg. Być może nawet więcej ( nie jestem pewien, ze względu na dziwne wahania mojej wagi spowodowane oderwaniem się od niej nóżek). Chciałbym ważyć chociaż 3 kg mniej, a najlepiej z 5 kg. Od jakiegoś czasu wykonuję trening czterodniowy podany przez Weidera w jego książce (jeśli będzie to potrzebne to podam, jak ten trening wygląda). Od początku wakacji jeździłem też na rowerze wg. pewnego planu z gazety. Teraz odpoczywam od wszelkiego wysiłku fizycznego, z racji, że niedługo mógłbym się przetrenować. Z roweru już rezygnuję. I teraz, co chcę osiągnąć: Chciałbym mieć (tak jak już mówiłem) kilka kg mniej i zarazem nie stracić nabytej masy mięśniowej a nawet nadal ją powiększać. Moje możliwości: Teraz idę do liceum, w którym bardzo dużo czasu trzeba poświęcać na naukę. mam w zasadzie max 2 godziny dziennie na ćwiczenia (nie licząc śród). Myślę o dodaniu do moich ćwiczeń kulturystycznych jakichś aerobów. staram się też jeść 5 posiłków dziennie o odp wielkości. W roku szkolnym powinno mi to się udać. Mam nadzieje jeść co 3 godziny. Niestety nie mam zbytniej możliwości włączenia jakiejś rygorystycznej diety, ponieważ nie mamy na to pieniędzy.

Teraz proszę o rady. jakie ćwiczenia włączyć do moich kulturystycznych, aby schudnąć? Może zna ktoś nie wymagającą wydania dużej ilości pieniędzy dietę. która pomoże schudnąć a nie zaszkodzi mięśniom? Jeśli ktoś chce, mogę pokazać zdjęcie swojego brzucha, na którym jest za dużo tłuszczu :P.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
dieta podstawą, dorzuć aeroby, np step, jezeli chcesz ochronic miecho to dorzuc bcaa

pierwsze kilogramy zlecialy szybko, u mnie bylo to samo, pozniej coraz wolniej i wolniej, ale trzeba sie przylozyc i bedzie dobrze, nie ma co sie poddawac

powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Tak, tak., Wiem, że aeroby, wiem, że dieta. Ale pisząc ten temat miałem nadzieję na uzyskanie dokładniejszej pomocy. jakie aeroby? I jaka dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
nikt Ci diety nie ułoży, masz na forum tematy jak ułożyć diete itd, poczytaj, napisz, daj do oceny.

aeroby? u mnie na początku był rower, bieganie, później od kiedy zacząłem ćwiczyć na siłowni to step, bieganie a kiedy miałem dość stepu to rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Step to coś w stylu szybkiego wchodzenia jedną nogą na podwyższenie z ciężarem lub bez, tak? Biegać niestety nie mogę, z racji, że jestem astmatykiem i już po 10 minutach płuca mnie strasznie bolą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z ułożeniem diety redukcyjnej Carb Cycling, prośba o pomoc.

Następny temat

Inne posiłki do diety.

WHEY premium