SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrób formę z SFD.pl

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




6-8 tygodniowy cykl

maksymalnie 10 chętnych

opracowujemy każdemu trening, diete i jeżeli chce to suplementacje

jest pod naszym nadzorem przez całe 8 tygodnii, konstultacje codziennie o ile to możliwe.

Możemy zrobić 2 teamy prowadzące i zrobić to na zasadzie rywalizacji.

Teamy prowadzące:
1. Ktoś od treningu - może nowi bolidz? raczek , morepower?
2. Ktoś od diet - ?
3. Suplementy - tu mogę się przydać, znalezienie drugiej osoby nie jest trudne

Teraz kolej na was

chciałbym z tym ruszyć od 1 marca

chętnych proszę o wstępne zgłaszanie się

wyszło to na totalnym spontanie.

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2010-02-23 15:26:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
chętnie bym pomógł, nie mniej w dniach 13-22 lutego śmigam do austrii na snowboard. aczkolwiek - jeżeli ten eksperyment ładnie wyjdzie i pojawi się nowy nabór, to z przyjemnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Inicjatywa ciekawa


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-02-23 15:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
Witam ja moge byc

od diet
treningow i suplementacji


pomagac bede na tyle ile bede mial czas

Zmieniony przez - Turysta16 w dniu 2010-02-23 15:41:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Rozumiem, więc, ze ma to wyglądać w ten sposób-jedna osoba prowadzi cykl treningowy dla tych maks 10 osób-układa im trening [druga osoba od diet-układa diete?], oraz naprowadza ich na"odpowiednią ścieżke" i konsultuje się z nimi na bieżąco, tak mam to rozumiec?

Inicjatywa jest ciekawa, niestety, tak jak raczek, muszę umyć ręce Ale mówiąc teraz zupełnie poważnie-o ile zachowam swoją"pozycje"na studiach, to od 1 marca zaczyna się dla mnie drugi semestr, a biorąc pod uwagę to, że mam do zaliczenia dwa warunki ze sztandarowych przedmiotów na moim kierunku-będe musiał się od razu wziąc do roboty. Myślę, że może być ciężko z tą konsultacją. Choć w gruncie rzeczy...pociągająca inicjatywa. hm zastanawiam się, jakbym dał sobie radę jako trener dla takiej grupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
ja moge byc tym cwiczacym:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dudek @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie na luzie
nie wymagam od was obserwacji danej osoby przez 24h

sprawdzanie wypisek co jakiś czas i tylko poprawa i wyjaśnianie niedomówień, jeżeli by powstały


ułożenie fajnego sensownego treningu (wspólnie wybierzemy jakąś ciekawą metodę).

Forma sprawdzenia się.
Wiecie jaką będziecie mieć satysfakcje, po udanym cyklu trneingowym, gdy zobaczycie zadowolonego z efektów goscia?
ogromną

Hubert też masz dużą wiedzę, jak chcesz coś od siebie dodać to zapraszam

Turysta, świetnie, witam w ekipie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Hmmm, bardzo ciekawa, kusząca perspektywa. Pozwólcie jednak, że póki co zniknę z forum i wrócę tutaj wieczorem. W gruncie rzeczy trzeba będzie nieco pertraktowac nad ewentualną metodą treningową...Co do celów, to chyba raczej ogólny rozwój masy mięśniowej? Zapewne tak wyjdzie w trakcie"debaty"-ale poczekamy, pogadamy, zobaczymy.


Aczkolwiek ostrzegam-jezeli nie wyjdzie mi na studiach i w efekcie tego będe musiał zamieszkac w okolicznym zsypie-proszę mnie za to nie winić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2358
Witam
Dudek jakie warunki trzeba spełnić aby zostać Twoim podopiecznym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31577
Podłączam się do pytania kolegi Outsider88
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłę do oceny

Następny temat

Zaawansowany trening. Prosze o ocene specow z treningu!

WHEY premium