SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znudzony tradycyjnym pociąganiem na drążku??? Koniecznie wejdź!!!! Ciekawy trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 6977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Witam, chciałbym wam pokazać trening który kiedyś dał mi mój nauczyciel wychowania fizycznego. Są to powtórzenia i serie opracowane przez Joe Weidera. Jest to trening ogólnorozwojowy, ale nie będe się tutaj skupiał na samym treningu tylko skupimy się na drążku. Mój nauczyciel W-fu mówił że najważniejsze ze wszystkich ćwiczeń jest podciąganie na drążku. Ja swego czasu kiedy zaczynałem ćwiczyć na siłowni ćwiczyłem tylko na drążku i na stójkach(większych możliwości nie miałem wtedy) umiałem się podciągnąć tylko kilka razy(ok.7) pomyślałem że te trening będzie idealny dla mnie bo nie jest nudny i do tego z własnego doświadczenia wiem że daje ogromne efekty!!! Ten trening wygląda następująco: serie, powtórzenia
1x6
2x6
3x6
4x6
1x8
2x8
3x8
4x8
1x10
2x10
3x10
4x10
1x12
2x12
3x12
4x12

Chodzi w nim o to że w każdy dzień robimy serie i powtórzenia według podanej wyżej liczbie. po każdym treningu robimy od 1 do 7 dni przerwy, według mnie najlepiej robić go co 2 dni np. w pierwszy dzień zaczynamy od jednej serii i robimy 6 powtórzeń, za dwa dni robimy dwie serie po 6 powtórzeń i tak dalej... Mam nadzieje że każdy zrozumiał o co mi chodzi jak ktoś nie wie to proszę pytać. Myślę że jest to dobry trening dla kogoś kto potrafi się podciągnąć na drążku tylko kilka razy i dla kogoś znudzonego tradycyjnymi podciąganiem się na drążku. Jak widać ćwiczenie w ten sposób zaoszczędzi nam także czas który przeznaczamy na trening. Po robieniu jakiś dwóch tygodni tego treningu zobaczyłem efekty tzn. motyl strasznie mi się na boki rozrósł, ale wcześniej tez się podciągałem na drążku bo nie umiałem się ani razu podciągnąć Pozdrawiam i mam nadzieje że kto z tego skorzysta z mojego artykułu :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
zib23 masz może i racje ale ja już mówiłem że kiedyś trenowałem tym treningiem i też umiałem zrobić ok. 7 powtórzeń na drążku. I polega to na tym że może w drugim dniu nie zrobisz tych 2x6 ale w trzecim to zobaczysz że zrobisz już te dwie serie napewno. Ja ćwiczyłem tym treningiem i wiem że nie raz tak było że nie umiałem zrobić do końca serii, ale podciąganie się na drążku chyba włąsnie na tym polega ze trzeba ćwiczyć do upadku mięśniowego. Zauważ też że po zrobieniu 4 treningu czyli 4x6 następny dzień to tylko 1x8 i uwierz mi że następne dni sa łatwiejsze do zrobienia. A jeżeli juz to Ci nie odpowiada to zaczni robić ten trening od 1x4, 2x4 i tak dalej też zobaczysz efekty. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
no no bardzo ciekawe, tylko hymm. jak ktoś Cwiczyczy normalnie na siłce, to może tak byle kiedy ( czyli przykładowo co dwa dni) robic te podciagania ?? nie bedzie to złe rozwiazanie wtedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6842
A jaki musi byc max podciagniec, aby moc przystapic do takiego treningu i byly z niego efekty? Wagi sobie nie odejmiesz..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Podciąganie jest najważniejsze? Dla kogo? Alpinisty?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
dla wuefisty, ot co

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja polecam uchwyt rownolegly :) suuuuper dziala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Kiki_17 no wiesz nie wiem czy można go trenować co dwa dni, mysle że to raczej nie jst wskazane, ale ja go i tak trenuje co dwa dni z tym że ja robie w sumie 3 ćwiczenia na drążku i tylko podczas treningu na plecy robie wiosłowanie i martwy ciąg i tyle. A jeżeli chodzi o to ile razy można podciągnąć się najwięcej na drążku żeby tym trenowac to zawsze możesz sobie wziąść jakieś ciężarki do plecaka i się podciągać, albo nie przestawać na 4x12 tylko jechać dalej i zacząć robić 1x14, 2x14 i tak dalej jechać. A jeżeli umiesz sie podciągnąć jakieś 2 albo 3 razy to nie trzeba zaczynać serii od 1x6 tylko możesz zacząć sobie od 1x2, 2x2, 3x2 i tak dalej aż się dojedzie do tych 4x12. A jeżeli ktoś nie umie wcale podciągnąć sie na drążku to mój kumpel robił w ten sposób że podciągał sie do połowy i wiem że po chyba tygodniu albo dwóch potrafił już normalnie kilka razy się podciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
soltys88.. fajna sparwa tylko ze na mało których siłkach sa drązki do podcioagania z takim chwtem, tak mozna jedynie chyba sie popodciagac na placu zabaw jak sa takie te szczbelki co dzieci sie wspinają... ale przyznaje ze fajnie wchodzi..

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja na drazek zakladasz taki uchwyt poprostu, zabieram z wyciagu i zakladam tak ze raczki uchwytu sa po obu stronach drazka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Mowisz ze motyle sie ladnie rozrosly - ciekawe, wyproboje. Masz soga. ;)

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
musze spróbować. sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka

Następny temat

redukcja prosze o pomoc!!!!

WHEY premium