SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zniw/ Full Body Workout 2x / 2 miesiące

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
O proszę. Kolejny przykład kogoś kto był ektomorfem chydym jak szebelki w płocie, a teraz musi robić redukcję
Także pamiętaj. Ufaj, lecz kontroluj. To moja pierwsza zasada

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
"Ktoś te trupy prędzej czy później wyciągnie z szafy." To co ja mam zrobić z moją przyszłą teściową?! 100m od domu i 2m pod ziemią?

Wziąłem sobie wasze rady do serca i będę bacznie się przyglądał mojej posturze oraz wskazaniach wagi. A co do treningów w większych temperaturach, to po prostu zwiększyłem o trochę czas pomiędzy przerwami, a co do ilości wody. Podczas trochę ponad półtora godzinnym treningu piję ok 1000ml/1200ml.

A teraz coś o wczorajszym treningu. Cud, miód i orzeszki. Przydało by się więcej takich treningów, podczas których motywacja każe nam wykonywać wszystkie ćwiczenia zamierzone, a nawet więcej serii niż było ustalone :D

Wyciskania i pompki zrobione bez problemów.
Wczorajsze podciągania okazały się bardzo owocne. Wyczytałem o tym sposobię na jakiejś niemieckiej stronie o kulturystyce dosyć dawno temu. 3/4/5. Wszystko nachwytem na uchwycie szerszym niż rozstaw barków. 3/3/3/4/4/4/4/5/5/5/5/5 = 50powt. Ostatnie serie to już bardziej wyrabianie explozywności niż w pełni kontrolowane ruchy, ale metoda działa i to się liczy.
Przyciąganie linki wyciągu dolnego do klatki na V-bar'ze robione na troszkę większych ciężarach tzn. 8powt na 40kg i 4 na 35kg (W jednej serii). Do tego dorzuciłem jedną serię 12/12/8/6/4

Już wiem czemu nienawidzę robienia Szrugsów, ale zrobiłem zamierzoną ilość powt..
Martwy ciąg zrobiony tak jak miało być.

Zrobiłem tylko sporą zmianę przy przywodzeniach i odwodzeniach nóg. Dlaczego? Ponieważ ćwiczenie w ilościach zamierzonych jest nie aż tak trudne, ale rozciąganie nóg przez 3dni po wykonaniu go jest wręcz nie możliwe.

Wyciskania sztangi sprzed głowy odleciało z planu. Za to krucyfiksy oraz podnoszenie sztangielek bokiem zrobione w 4seriach, chociaż jęczałem z bólu przy ostatnich seriach. Ale czego się nie zrobi, dla lepszej sylwetki
Dodałem również jedną przedostatnią serię przy ćwiczeniu na biceps.

Dzisiaj czeka mnie już tylko 6km w 30min i jeżeli to się powiedzie tzn, że są postępy nie tylko na tle siłowym ale i kondycyjnym, co znaczy, że cykl przynosi sukcesy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
"Ktoś te trupy prędzej czy później wyciągnie z szafy." To co ja mam zrobić z moją przyszłą teściową?! 100m od domu i 2m pod ziemią?

No tu ja się nie wypowiadam. Nie pomogę Ci. Radź sobie sam !

Wziąłem sobie wasze rady do serca i będę bacznie się przyglądał mojej posturze oraz wskazaniach wagi.
Nie musisz tego robić często. To się szybko nie stanie, ale miej się na baczności

A co do treningów w większych temperaturach, to po prostu zwiększyłem o trochę czas pomiędzy przerwami, a co do ilości wody. Podczas trochę ponad półtora godzinnym treningu piję ok 1000ml/1200ml.
No i git. A co powiesz na to, że ja potrafię wypić podczas treningu 1h w sali gdzie temp. wynosi 23-24 stopnie prawie 3 litry ?
Kiedyś słyszałem kretyńską opinię: nie chcesz się pocić - nie pij wody na treningu.
Tak, a najlepiej nic nie pij i połóż się do trumny.
Skoro my jesteśmy w ponad 70% wodą to wybrazić sobie można co się dzieje, gdy nawet jej mały procent ucieka.
Dla mnie woda to podstawa. Mam ją wszędzie. W pracy, w domu pełno, w aucie w bagażniku nawet mam zgrzewkę (choć ostatnio to ciepła zupa ).
Pij ile chcesz i kiedy chcesz. Nawet wiaderko dziennie. Mowa oczywiście tylko o wodzie, czystej, niegazowanej z małą ilością sodu.
Acha. Jak kupujesz wodę to zwracaj uwagę co pisze na niej. Kiedyś czytałem artykuł, że woda ŹRÓDLANA, a nie MINERALNA to zwykła woda napełniana do butelek, tylko, że ze źródeł głebinowych, więc nie zanieczyszczona. Stąd jej cena. Tylko jak już płacić to lepiej dorzucić 20gr i kupić mineralną.
A nie rurovit

Już wiem czemu nienawidzę robienia Szrugsów, ale zrobiłem zamierzoną ilość powt..
A ja właśnie je uwielbiam. Lubię czuć pieczenie wokół szyi. Za***ioza

Dzisiaj czeka mnie już tylko 6km w 30min i jeżeli to się powiedzie tzn, że są postępy nie tylko na tle siłowym ale i kondycyjnym, co znaczy, że cykl przynosi sukcesy.

U Panie w taki upał jak jest we Wrocku wybrałbym bieżnię na siłowni

No ale cóż...jedziesz jedziesz !!!!!!!

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
W ciągu 1h 3litry? ... przy mojej wadze, ma to efekt baaaardzo przeczyszczający. A osoba, która powiedziała tą opinię... ehhh, nie wiadomo, czy powiedzieć, że "nóż się w kieszeni otwiera" , czy dać tu miano typu żal.pl

Hmm... dostępu do bieżni akurat nie mam, a biegać lubię :P Ale co do temperatury. Fakt, jest ciepło, nawet o godzinie 21 kiedy zaczynam swój bieg. Ale wtedy nie jest już to tak bardzo dokuczliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
6km w 34min... K**wa... miało być 30minut... we wtorek zrobię 2 sprinty więcej i odpuszczę 50m marszu, oraz poprawię tempo na początku. Powinno wtedy zejść do 30minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
A przestań...bez fanatyzmu. Nie codziennie można być cyborgiem. Co 2 dzień to tak

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Nie myl fanatyzmu oraz ambicji. Jeżeli najlepsi, mający po kilka treningów dziennie są w stanie przebiegać dystanse dużo większe w dużo krótszym czasie, to ja chcę jak najszybciej małymi kroczkami dochodzić do ich poziomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Od ok 18.40 do 20.20 licząc rozgrzewki i rozciąganie od 18.30 do 20.40, czyli trochę czasu spędzone dzisiaj na siłowni. Ale wszystko poszło tak jak miało być, nawet kilka ćwiczeń dostało więcej serii. Głównie podciągania na drążku z którymi non stop eksperymentuje. Razem wyszło 60powt. na drążku, z każdym treningiem postaram się zwiększać tę liczbę o 5 bądź 10.

Oszczędzałem dzisiaj tylko trochę nogi, ponieważ jutro będę starał się zrobić moje straszne 6km w 30min... ale będę zadowolony jak zejdę do 27minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
hmm zniw wez jakos poradz....jak ulozyc plan fbw bo nigdzie nie moge znalesc porad....

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Hmm... to proste. Wypisz najważniejsze ćwiczenia na każdą partię mięśni, obok wpisz na jakie mięśnie dane ćwiczenie oddziałuje. Potem wybierz z tych najważniejszych po jednym bądź dwóch na daną partię mięśniową i ułóż je tak, aby nie dobić mięśni (tzn. ćwiczenie klatki po tricepsach jest bez sensu).
Napisz do mnie maila, bądź na gadu gadu. Wtedy Ci więcej powiem.

A co do dzisiejszego biegu... totalne dno. Przebiegłem raptem 3km... no dobra, 2,5km z czego resztę przetruchtałem. Byłem dzisiaj totalnie zdechły. Dzień nie teges...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o obciazenie

Następny temat

Dziwna Budowa Ciala

WHEY premium