SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zniechecam sie :/ HELP

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
A wiec obecnie postepuje wg cyklu 2 i wszystko jest cacy gdyby nie kilka ciczen kttore kompletnie mi nie wychodza...

po pierwsze UGINANIE NOGI Z KRAZAKIEM ZAWIESZONYM NA PASKU DO KOSTKI- nie wiem czy zle wykonuje to cwiczenie w kazdym razie gdy unosze noge z krazkiem to ciezar ciala przenosi sie na druga noge i to ona bardziej mnie boli niz ta ktora trenuje. Jak poprawnie wykonac te cwiczenie?

po drugie WIOSLOWANIE SZTANGIELKAMI OBURACZ W OPADZIE- tu znowu dokladnie poczytalem o tym cwiczeniu ale pozycja ktora sie tam przyjmuje jest nie do wytrzymania (tym bardziej po treningu ud) moze chodziaz mozna zastapic te cwiczenie jakims innym?

dzisiaj sie za*****cie wnerwilem bo nic mi nie wychozilo, poprostu nienawidze takich sytuacji, tym bardziej ze mam miesciac w plecy :/ ...

z gory dzieki za rady...

pozdry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jakim cudem nie wyobrazasz sobie uginania ???

a wioslow oburacz rob jednoracz na zmianie albo sztang jesli juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
oki dzieki zobacze co mi z tego wyjdzie, a w jakiej pozycji mam stac przy uginaniu, moge np byc o cos oparty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jesli chodzi o wiosłowanie sztangielką to w podporze o łąwkę.A jeśli chodzi o uginanie zastąp je uginaniem na leżoaco na maszynie.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
mam tylko hantelki i ekspander :/ ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Przećwiczyłeś cykl I czyli ACT?
Jeżeli tak to prawdopodobnie w cyklu II używasz za dużych ciężarów. W treningu ACT czas między seriami tego samego ćwiczenia jest duży (czas jednego obwodu) i można używać większych ciężarów niż w przypadku gdy poszczególne serie tego samego ćwiczenia wykonujesz jedną po drugiej.
Ja miałem to samo w cyklu II trzeba pracować mniejszymi ciężarami niż w pierwszym.
Co wcale nie oznacza, że się osłabło.

Pozdrawiam Stary Grizzly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
na poczatku wlasnie troche mnie wnerwila ta progresja bo w ACT uzywalem maxymalnego ciezaru (7kg :) ale teraz robie tak 4kg<5kg<7kg takze z ciezarem nie mam wiekszych problemow, gorzej w technika wykonywania cwiczen :/ ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Za duży ciężar psuje technikę co powoduje zmniejszenie efektów ćwiczeń i może być przyczyną kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
w tym wioslowianiu to unosilem 2hantelki na raz moze dlatego mi nie wychodzilo, a wracajac do uginania nogi z krazkiem to jaki najlepiej uzyc tam ciezar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Taki, żeby poprawnie technicznie wykonać w każdej serii założoną liczbę powtórzeń z zachowaniem założonej rezerwy.
Trzeba prowadzić dziennik. Na podstawie jego zapisów szybko zobaczysz jaki to ciężar, a przy okazji będziesz wiedział czy robisz postępy i jak szybkie.

Pozdrawiam Stary Grizzly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
jeszcze mam pytanie offtopicowe, jezeli np wyciskam hantelki na lawace to moge zrobic tak ze z jednej strony hantelki jest wiekszy ciezar?? np 4-gryf-3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie na barki

Następny temat

wyciskanie koma waga ciala =sila

WHEY premium