SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany w Ciagu 8 miesiecy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
dobra ! ale jakiś tam gościu napisał ze poco wchodze jak nie znam sie i nie bralem nic to ja i napisałem ze w moim wieku to jeszcze za szybko! mam w dalekich planach założone ze se zrobię jaka kuracje ! ale to dopiero w 23 -24 lata!poco się zakładać ! tak jak to powiedział SPARTANX9 ! TO JESZCZE WIELE PRZEDEMNA!


TO JEST STRONA DYSKUSYJNA WIEC NAPISALEM CO MYSLALEM TO POCO SIE PRZYP.......C

takie zycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo nic

Zmieniony przez - P4tr1ck w dniu 2011-01-07 15:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 769
jaki dokladnie ma ten test400 skład ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Witam WSZYSTKICH!@

z racji że temat został odświeżony przeczytałem go od początku do końca,gdyż wcześniej gdy był na ,,topie'' nie miałem okazji. W ogóle nie kumam nie których osób które się tutaj wypowiadają ....
Po co to ubliżanie i z błotem mieszanie autora za to że stosuje doping?

Co to w ogóle ma być?Co wy ludzie,myślicie że to coś zmieni?Sprawi że chłopak przestanie stosować doping?Czujecie sie (co po niektórzy) lepiej jak pociśniecie tak przez klawiaturę ?po co to?Jaki jest tego cel??

Wyrażanie opinii w stylu ,,widać wyraźną przemianę ale MOIM zdanie jej ,,koszta'' mogą być zbyt wysokie'' to jedno a ubliżanie tylko za to że ktoś wciska w siebie dużo leków to zupełnie co innego !!

I pytanie do modów CZEMU NIE POUSUWACIE WULGARNYCH I OBRAŹLIWYCH WYPOWIEDZI Z TEGO TEMATU ?

Odnośnie samej przemiany to zakładając że na wszystkich zdjęciach jest jedna i ta sama osoba to na prawdę spora zmiana ,oczywiście jeżeli chodzi o górną część ciała bo dolnej nie pokazujesz ,czemu??
Nie jestem jednak przekonany czy rezultaty do ilości ,,zjedzonego'' towaru są hmm współmierne...

Ja będąc na twoim miejscu postąpił bym zupełnie inaczej jeżeli chodzi o doping ale ,matkować' tutaj nie mam zamiaru bo to twoje zdrowie i twoja sprawa.

Nie wiem czy autor jeszcze ,,dycha'' (mam nadzieję że tak) ale ciekawi mnie jak wyglądasz teraz?

Jaką dietę i trening stosowałeś?

jakie ewentualne spadki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Emigrant, chodzi o to zeby najpierw zrobic cos na sucho, a dopiero potem za koks sie ewentualnie brac. Nikt nikomu nie ubliza, wrecz przeciwnie, wiekszosc pisze, ze sylweta konkret, ale jak dla mnie nie taka jest kolejnosc. Najpierw treningi na sucho, dieta, suple i poznanie swojego organizmu przez powiedzmy 3 lata (takie minimum dla mnie, przepracowane ciezko, a nie cwiczone przykladowo w zimie, a w lecie basta) i potem ewentualnie saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
emigrantNZ jak chcesz tak tu wszystkich bronić to będziesz miał dużo roboty.
A tak wogóle to ciekawe co się z naszym gwiazdorem.
Filip mordeczko odezwij się pogniewałeś się czy co bez ciebie to forum nie istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Witam.

Nacjol256: Myślę że wiem o co chodzi :)Wydaje mi się żę ,,pocisnąć'' delikatnie można 14 letniemu chłopakowi który prosi o rozpiskę a nie gościowi który prosi o ocenę zdjęć i jest jakby to powiedzieć już po fakcie.To co chłopak robi ze swoim zdrowiem to jego sprawa ty reki do tego nie przyłożyłeś więc czemu tak się przejmujesz ?
Można za to skrytykować ewentualne przyrosty i ilość spożytego towaru to co innego...ale też uważam że należy zrobić to z kulturą ...

JA111111 : Nie bronie konkretnie autora bardziej by pasowało powiedzieć że bronie sposobu wypowiedzi a szczególnie krytyki na forum.
Osobiście uważam że konstruktywna ,przemyślana krytyka odniesie większy skutek niż coś takiego i tutaj cytat :

,,Sram na jego marne przyrosty ! w****ia mnie tylko jak sie z tym wywyższa gardząc przy tym normalnymi ludźmi SS w morde kopany musi go w końcu ktoś uświadomić leszcza ''

Nie sądzę aby takie wypowiedzi szczególnie przez ,,kabel'' prowadziły do czegoś więcej niż bezsensowna agresja na forum za którą idzie zaśmiecanie tematów i ogólny spadek poziomu portalu.
Ale to tylko moje zdanie .

Pozdawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Wstawiam zdiecie Gdzie nie cwiczylem teraz 6 miesiecy i zaczynam od nastepnego tyg Nanowo treningi i ocencie spadki

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906


:)

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Cyklu niestety nie zrobilem na indu jecie i srodkach bp pharmy poniewa mialem male problemy zyciowe gdzie zaniedbalem treningi

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol + Prop

Następny temat

metanabol, 1 cykl ...

WHEY premium