SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany w Ciagu 8 miesiecy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 414
Progres za***isty !! Łap soga.

Tak jak ktoś już wcześniej napisał mógł byś wrzucić fote w koszulce z pierwszego zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
ja tam ci mordo wierze w taka przemiane sam jak kiedys sto lat temu w wieku 17 lat za***alem cykl omo,meta,w pol roku zmienilem sie nie do poznania,malolat z morda zgreda sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
doszukujecie sie jakiegos oszustwa??masakra ja ci gratuluje wczesniej strasznie wygladales jak na 20 latka teraz jest gitara progres dobry

czemu wyglada to na dwa lata roznicy??wiesz jak dzialaja hormony ??
oprucz tego ze przybral na masie miesniowej musilay sie uwiodcznic bardziej meskie cechy poniewazasz nie soagnol tego na odzywkach tylko na sterydach nabral bardziej meskiego wygladu a nie dzieciaka to chyba oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
dzieki za mile slowa chlopaki jeszcze raz i tym niedowiarka za krytyke bo tez sie przydaje w dalszej motywacji dzieki!

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
czemu w 1 i 2 zdjęciu widać twoją twarz a na 3 jest zamazana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
bo 3 zdiecie :D mam na profilu sfd i niechcialem wczesniej zeby bylo widac moja mordeczke hehehe ale to ja.Pozder

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
jak miales wtedy na pierwszym zdjeciu z 65-60kg do bedzie dobrze, wyciskales moze z 50-60kg i po 3 cyklach(hvj niech bedzie 8 miecy zmiana) wyciskasz 140? i na martwy 220kg? czlowieku jestes fenomenem tego sportu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
soery jak zaczynalem ja wazylem 47kg i 8 miechow trwala moja zmiana daje sobie reke ucic niekazdy musi wierzyc
a genetyke sadze teraz ze mam okej :D pewne osoby widzialy mnie jak zaczynalem szamac mete i opokazywalem zdiecia ale to juz tajemnica kto wie ten wie pozder

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
znaczy na pierwszej fotce wazyles 47 kg ?
i w 8 miesiecy do***ałeś 42 kg ? haha

nie mam pytań..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
tak wazylem 47 Kg moze bylo 50kg ale z tego co pamietam to chyba 47 i w 8 miesiecy niepodwazalnie nikt z was nie musi wierzyc niema tu zadnego klamstwa nie jestem jakims dzieckiem mowie jak jest ..za 3max 4 miechy zuce nastepne zdiecia a jjakos w wekend zuce zdiecia towarku na bierzacy cyklon zobaczymy jakie efekty bd za te 3 miesiace a cykl bd trwal kolo 6-7 Produkty BP PHARMY I ALPHA PHARMY PLUS ANTEK TUREK I NAPOSIM (APTEKA)..Pozdrawiam!

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol + Prop

Następny temat

metanabol, 1 cykl ...

WHEY premium