SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany w Ciagu 8 miesiecy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
ci.pko to wieesz do kogo mozesz mowic szczypiorku i bez spiny mi tu przez kable qrwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
TO jak z tym mocnym bo mnie temat zainteresował
Dlatego też jestem za zrobieniem w 2 lata tych 15kg niż w pół roku.
Dysleksja czy nie - to nie o to tu chodzi. Też ją mam

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1528
z dobrych rad
1 zmien srodki np prop npp i wino i masa bedzie lepszej jakosci a najwazniejsze minimalne spadki
2 nieprzejmoj sie zawistna krytyka tylko dalej cwicz ale z glowa koks to nie

szystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
wiem ze mam maly staz na silowni i duzo na tym sie nie znam ! ale gosciu pomysl co bedzie sie dzialo za pare lat !!!! i napewno masz zryty mozg po tych sterydkach!!! 8 miesiecy )!!!powodzenia !

takie zycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Znalazl sie Kolejny Lekarz Kardiolog i wogule C*** cie obchodzi moje zdrowie c*** cie bboli co mam w glowie ***any zazdrosny czleku sam piszesz ze niemasz pojecia o tym a ****a piszesz ja*******e a teraz prozba do Tych wszystkich CWANYCH ......................POWKLEIAJCIE WKACU WLASNE ZDIECIA POSMIEJEMY SIE RAZEM ;] BO to ze skrytykujesz mnie okej ale chcialbym zobaczyc kojego krytyka bo mam andzieje ze ejst jakis naprawde potezny a krytyka dzieci jest zalosna ;] jest tu troche osub kture maja pojecia skrytykuja mnie maja prawo maja dluzszy starz maja wieksze efekty jest okej taka krytyka mnie Motywoje bardziej ale krytyka ANEMIKOW JEST SMIESZNA I PROSIL YM ABYSCIE WKLEIALI SWOIE ZDIECIA..Pozder.:)

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Znalazl sie Kolejny Lekarz Kardiolog i wogule C*** cie obchodzi moje zdrowie c*** cie bboli co mam w glowie ***any zazdrosny czleku sam piszesz ze niemasz pojecia o tym a ****a piszesz ja*******e a teraz prozba do Tych wszystkich CWANYCH ......................POWKLEIAJCIE WKACU WLASNE ZDIECIA POSMIEJEMY SIE RAZEM ;] BO to ze skrytykujesz mnie okej ale chcialbym zobaczyc swojego krytyka bo mam andzieje ze jest jakis naprawde potezny a krytyka dzieci jest zalosna ;] jest tu troche osub kture maja pojecia skrytykuja mnie maja prawo maja dluzszy starz maja wieksze efekty jest okej taka krytyka mnie Motywoje bardziej ale krytyka ANEMIKOW JEST SMIESZNA I PROSIL YM ABYSCIE WKLEIALI SWOIE ZDIECIA..Pozder.:)

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
wodoodpor po co tu k**wa tu wchodzisz??. Patrząc w profil to nie masz nawet 18 lat. Rok stażu, o treningu pojęcia pewnie nie masz, a na temat koksu bedziesz sie udzielał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6438
Wszyscy sie boja to ja dam fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALpaq spytaj c.i.p.k.i ( hunter007 a moze hustler hehe)o mocniaka on sie smieje to pewnie go dobrze zna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie martwi tylko jedna rzecz, postawa autora postu. Zaznaczam że mogę się mylić, ponieważ przez Internet wszystko może wyglądać inaczej. Pomijając już cały towar, przemiany, a patrząc na "sposób bycia", formułowanie treści postów, zwracanie się do ludzi per "policyjna (...)", chęć wzbudzenia podziwu i szumu w okół własnej osoby, można stwierdzić, że rośnie nam kolejny cwaniaczek mający za nic całą resztę ludzi, który chce się pokazać starszym kolegom z jak najbardziej gangsterskiej strony. Dochodzić może tu brak szacunku dla drugiego człowieka (zwanego frajerem lub policyjną kurvą), oraz zaczepki i chęć spuszczenia wpjerdolu zwykłemu szaremu osobnikowi . Znam kilka takich samych przypadków.

Pozdrawiam autora z nadzieją że się bardzo mylę, a w rzeczywistości to wygląda zupełnie inaczej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol + Prop

Następny temat

metanabol, 1 cykl ...

WHEY premium