SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany w Ciagu 8 miesiecy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1502
filip2509 srasz zarem chłopie...

co myslisz ze ktos jest mniejszy to jest gorszy? imponowac chcesz czy jaki hoooyek? skoro Cie tak "anorektycy" denerwuja to nie odp na ich posty albo odstaw koks bo nie panujesz nad emocjami...

i uwierz nie ma tu co zazdroscic bo kazdy moze sie skoksowac i zrobic z siebie swinie.... to tylko kwestia kasy i czasu! gdybys zrobil to na sucho wtedy mógł bys komus zarzucic "zazdrosc"

"As-Salam Alejkum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Patryk mylisz sie Poprostu ja jestem zwyklym chlopakiem ale wkurzaja mnie co niekturzy maja 16-17 lat i udzielaja sie tu tak jak juz napisalem sa ludzie kturzy maja pojecie i cwiczeniu o dopingu i maja prawo mnie krytykowac i nic nie bd mial do tego przyjme to ze skrucha i przemysle al tagrze mnie to motywoje do dalszej ciezkiej pracy niemam tu zamiaru obrazac zadnego pozadnego czlowieka te slowa sa kierowane jedynie do ludzi (dzieci kture udzialaja sie niemajac pojecia i do znawcow co maja ponad 20 lat i 36 w bc i udaja BOG wie kogo lekarzy znawcow od SAA :) i jezeli urazilem Jakiegos pozadnego czlowieka to przepraszam i niemam zamairu pokazywac tu ze jestem niewiem kto Bo wcale tak nie mysle zucilem zdiecia zeby ludzie ocenili przemiane a nie mowili mi o moim zdrowiu co bd zemna za rok 2 czy 20 to jest tylko i wylCZNIE mOJA SPRAWA ..mam andzieje ze nieco wyjasnilem Pozdrawiam

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
panowie moze juz koniec tych pretensji i dociekan czy prawda czy nie
zalezy wam na nabijaniu postow czy na bezsensownych klotniach ?
niech sobie autor dalej rozwija temat a wy czytajcie jak macie cos madrego i dotyczcego tematu to wtedy sie wypowiadajcie

do autora dales jakas fotke kolesia dla smiechu czy po co? ja tez z takiego gladiatora zaczynalem i nie jeden tu na tym forum
albo prowadzisz temat madrze bez jakis ******* albo zmykaj z tym tematem

pozdro dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No spoko Filip, uspokoiłeś mnie Zainstaluj jeszcze FireFoxa i pisz poprawnie.

Rośnij zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
dodalem wszystkie moje foty a ta jakas szkieleta dodal ktos niewiem kto :) bledy bledami a mam firefoxa pozdrawiam:)

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2382
a jak z nogami cwiczysz? bo niemoge znalesc w temacie o tym nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Nogi to podstawa cwicze ale niekatuje ich na maxa ale sa trenowane 1 w tygodniu

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
katuj nogi katuj, ja po treningu ledwo chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2382
a napisz jeszcze jakie zmiany miales mniej wiecej po 1 cyklu na 200 metki gownie chodzi mi o wyniki silowe ile ci wagi przybylo jesli wiesz tez mozesz napisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Nie odrzucaj rady Animal13 ma racje ...wez to pod uwage ze teraz jestes mlody i co juz bierzesz a co potem ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol + Prop

Następny temat

metanabol, 1 cykl ...

WHEY premium