SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany ? Wasze rady pomysły i patenty...

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
na kolejne wydania Naszej gazety

co Wam się podoba ?
co nie ?
co dodac a co wywalić ?
o czym chcecie czytać a co pomijacie ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Przeczytalem o Pudzianie i troche za malo tekstu ale ogolnie spoko.


Jak przegladalem kartki to moze byc ciekawy numer

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Te wszystkie sporty walki mi si enei podobaja;]

A reszta w sam raz do czytania na kiblu.

Powinny byc artykuly jakis zawodnikow.

A wogole to dawno cie na sfd nie bylo.

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2009-02-21 15:58:21

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
fajnie że można się wypowiedzięć na ten temat bo już mnie korciło żeby do Waszej redakcji email napisać.
-po pierwsze- rażąco niaki poziom artukułów dr.Forta
-po drugie proOlimpowskie wypowiedzi Ambroziaka- widadomo współpracuje z olimpem
-jeżeli chodzi o FCM- nie wiem skąd wzieliście gości którzy pokazują techniki mt, przecież oni źle pokazują (nie chcę nikogo urazić)techniki...
- kata w karate kiokuszin- jeszcze większe dno...
- jak robicie arty w stylu wytrzymałość w sw albo siła w sw to zrubcie to kompleksowo i rzetelnie a nie dacie 10 zdjęć i kilka podpisów

razi mnie że spora część składająca się na materiał dotyczący badzo ciekawych rzeczy to fotki, moglibyście dać z siebie więcej

mieliście też dużo nie trafionych artów o jakiś męskich sprawach, "poważne arty" o prawdziwych sportowcach którzy trenują od 2 miesięcy( było o dziewuszynie która uprawia futbol... albo o drugiej co się wzięła za siłownie...)nie wiem po co chyba żeby zapełnić strony...

jest jeszcze wiel rzeczy która wymaga zmian
chciałbym jeszcze tylko dodać że kupuję regularnie SDW bo uważam że jest to dobre pismo branżowe, ale czasem mam do Was niechęć jak czytam albo widzę kompletne bzdury zrobione nierzetelnie... zresztą sami wiecie.. np. z pUdzianem ostatnio napisalićie u siebie na stronie że był na treningu.. a jaki to był trening? 15 minut zdjęć, sam byłem świadkiem...


powodzenia
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
Ajeśli pytacie o pomysły...
mam ich wiele...
więc może kilka napiszę co mi teraz przyjdą do głowy:
1.Moglibyście opisać sylwetki zawodników(napisać historię ludzi uprawiających sporty siłowe, kulturystykę, sw...) taie krótkie życiorysy na pewno byśmy chętnie poczytali..
2.Art o tym jak rozwijała się kultursytyka na przestrzeni lat, podejście do ćwiczeń; czyli jak ćwiczono, jaka dieta, jaka kiedyś była suplementacja, w co ludzie wierzyli np. ktoś kiedyś powiedział że w latach młodości pił kopmot przed treningiem żeby mieć więcej siły i dostarczyć niezbędne węglowodany...
3.Możecie przybliżyć historię ludzi którzy przeszli cięzkie chwile w życiu, musieli dać z siebie iele żeby coś osiągnąć np. Pan Kupczak.
4.Fajnie byłoby pokazać jak zawodowcy pięli się na szczyt. np .Głuchowski jak wyglądał kiedyś a jak teraz i opisać jak do tego doszedł + fotki.
5.Arty o historii mt, boksu, bj, judo, podkreślam- dużo tekstu mało fotek- bo kupuje Was dla wiedzy a nie zdjęć i na pewno inni też

itd

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5388
Moim zdaniem ciekawie by było techinki mt,mma,graplingu i kata puscic na płycie cd.Myslę ,ze mogło by się to sprawdzic ewentualnie jakies wywiady dorzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
jeszcze w odniesieniu do mojej pierwszej wypowiedzi dotyczącej dr Ambroziaka chciałbym sprostować, że bardzo szanuję tego człowieka za wiedzę która posiada- wiele się dzięki niemu dowiedziałem. ale to nie zmienia faktu że spora część tych artów jest tendencyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Mateusz , psizemy dla róznych ludzi , dla wszystkich
stąd szeroka tematyka. A artykuły zawodników... jest poczta ekspertów i nie tylko ...

a mnie nie bylo bo działam na body-factory.pl

yogi , przemyślimy sprawe
co do pomysłów
1. chcesz kompleksowości i więcej tekstu a mniej zdjęć , po czym, chcesz życiorysy zawodników ? krótko ?

2. a w którym kraju ? czy światowo... czy co ? strasznie obszerny materiał , moze chcesz zostać autorem ?

3. nie jest to dobry temat , każdy z nas ma cięzkie chwile , jedni bardziej inni mniej , o wielu takich osobach się nie słyszy / mówi , chcąc pisac o jednych musimy pisać o innych , a łatwo kogoś pominąć czego robić bysmy nei chcieli. Myslę że na tą sprawe każdy miałby inne zapatrywania i własną opinie

4. mało tekstu , masa fotek , mało kompleksowo... znowu wyjdzie że robimy "wypełniacz"

piszcie śmiało
tylko postawcie się też po drugiej stronie barykady czasem...

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A te artykuly o tych z Marines dobre

raz w tygodniu sie mierza i zapisuja a jakos szalu ni ma z tymi wymiarami;]

imo za malo o kulturystyce, a za duzo o tych sportach walki, ale skoro tak ma byc to ok;] dalej bede czytal gazete tylko do polowy ale do tego dochodzi MD i KiF i jakos sie wypelnia ten miesiac.

No i czekam na druga czesc tego co o interwalach piszesz bo od marca z redukcja jade. Mam nadzieje ze sie dowiem czegos ciekawego.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
mieliście dużo dobrych artów i wywiadów, ale wiel rzeczy było nie trafionych. przerost formy nad treścią co nie zmienia faktu że jesteście i tak najlepszą gazetką na rynku

chętnie bym coś dla Was napisał o SW( historia muay thai, bjj np. itd.) mogę przesłać jakiś krótki próbny artykuł jeśli jesteście zainteresowani. może by się coś z tego "urodziło".

pozdrawiam.

ps. można napisać krótki ciekawy życiorys który zainteresuje czytelników! a jeśli chodzi o "zapychacze" to uwierzcie mi że my- czytelnicy cenimy wartość merytoryczną a nie obrazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ja tam lubie obrazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na 62 stronie fajny;]

Cos ciekawego bedzie w nowym numerze? Bo to juz niedlgo;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARMPOWER - Armwrestling -> porady od Igora

Następny temat

PYTANIE DO SdW

WHEY premium