SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1123
Cześć,

przez ostatnie 6-7 tygodni robiłem FBW na redukcję, teraz chciałbym coś zmienić w treningu. Z tego względu ułożyłem sobie wstępnie trening dzielony. Planuję robić go w superseriach (klatka-plecy, nogi-barki, biceps-triceps) przy 60s przerwy. Jedna uwaga, przez najbliższe 2 tygodnie nie będę miał dostępu do profesjonalnej siłowni, więc ogranicza mi to kilka ćwiczeń, w planie zaznaczyłem, które ćwiczenia będę wykonywał przez te 2 tygodnia, a następnie zostaną zmienione. Moim celem nadal jest redukcja :) Prośba o ocenę planu :)

Dodatkowo od kilku dni prowadzę dokładny dziennik, więc jeżeli ktoś by mógł zerknąć i podpowiedzieć co zmienić w nim to byłbym wdzięczny ;) (zwrócę uwagę, że dzisiaj mam dzień słabości, stąd takie plany

wyciskanie na płaskiej 4x15 | martwy ciąg 4x15
wyciskanie na skosie w góre 4x15 | podciąganie sztangi do klatki 4x15
rozpiętki na płaskiej 4x15 | szrugsy 4x15 (przez pierwsze treningi, potem ściąganie drązka do karku - obecnie nie mam dostępu do siłowni)


unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4x15 | przysiady 4x15
wyciskanie sztangielek 4x15 | uginanie nóg w leżeniu 4x15
podciąganie sztangi wzdłóż tułowia 4x15 | wspięcia na palcach


uginanie ramion ze sztangą 3x15 | francuskie ze sztangą leżąc 3x15
uginanie ramion ze sztangielkami uchwyt młotkowy 3x15 | wyciskanie sztangi wąskim uchwytem 4x15
uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na ławce skośnej 3x15 | pompki w podporze tyłem 3xmax
(tutaj będzie sztanga na modlitewniku) | (tutaj prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x15)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Witaj

Jaki masz staż ?

Najlepiej wypełnij ankietę z tematów podwieszonych.

Sama idea super serii jest bardzo dobra, ale nie wiem czy u Ciebie zda egzamin. Jeśli jesteś początkującym to nie potrzebujesz tego typu metod. Jeśli już ćwiczysz jakiś czas to wypadałoby połączyć to sensowniej-czworogłowe ud z dwógłowymi, a nie barkami. Grzbiet jak najbardziej z klatką, ale trochę w inny sposób-wyciskanie chociażby z wiosłowaniem (zauważ, że to podobny tor ruchu, ale o innym wektorze).

Pozdrawiam.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 312
W jakim celu zmieniasz trening?? co nie działa ?? Pomijając fakt że Hmm no cóż na deficycie kalorycznym trening z taka objętością trochę dużo :D .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu trenignowego

Następny temat

Prośba o sprawdzenie planu i ewentualne poprawki.

WHEY premium