SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zlot tradycyjni vs moderniści!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Zapraszam do zapoznania się z niniejszym wątkiem. [https://www.sfd.pl/I_ZLOT_TRADYCYJNYCH_i_nie_tylko_;-P..._/_Warszawa_-_wątek_organizacyjny-t455885-s16.html] 
Im więcej Was przybędzie tym lepiej. Warto czasem powyłazić z własnych pieleszy i poznać coś nowego, poszerzyć perspektywy. No i jest realna szansa na spotkanie sporo bonzów z naszego forum i na docenienie tradycji. Szczególnie zachęcam instruktorów czy trenerów taja, kicka, bjj, mma czy innych współczesnych stylów kontaktowych. Gdyby ktoś zechciał zaprezentować jeden z takich stylów trzeba się zgłosić do przyszłej soboty do Dachenga. Gorąco namawiam!!!
Poza tym każdy będzie miał szansę na sparing, poznanie czegoś nowego, zaprezentowanie swoich umiejętności itp. Szykuje się świetna imprezka z panelem dyskusyjnym przy piwie. Na luzie i bez napinki.
Jeszcze raz zapraszam i namawiam. Zwłaszcza jeśli jesteście z Warszawy żal przegapić taki kąsek.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Kopt ,ale ja znam tradycyjnych trenowałem TKD ponad 4 lata

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2009-01-21 16:22:21

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ja się chętnie z każdym (a z tobą w szczególności Kopt) na piwko ustawie gdzieś w WWA ,ale "pokazówki" odnośnie SW mnie wogóle nie interesują-moim zdaniem jest to dość nieciekawa forma spotkania

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A moim zdaniem bardzo ciekawa inicjatywa
Niestety do Wawki na tamten tydzień za daleko

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Czy kluby SzW maja swoje szaliki?

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Raczej nie,chyba,że podlegają pod jakiś klub, który ma wiele sekcji,w tym jakąś SW.

A skąd to pytanie?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Z konta Greimpera
Saida co ciekawego jest w sztucznych "napinkach" międzystylowych których mase mamy na forum ,poza tym ja chciałbym spotkać sie z ciekawymi ludźmi na luzie a nie przygotowywać im "pokaz" -po co ,na co ,do czego?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A ja chętnie bym po prostu pooglądała, czym charakteryzuje się dana SW,jakie techniki są dla niej charakterystyczne i posparowała z ludźmi przedstawiającymi inny styl. Moim zdaniem to nie jest żadna forma napinki.

Przecież to nijak nie przeszkadza w wypiciu później wspólnego piwka

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Oj jak ci pokaza takie TWD a ty im oddasz w judo to na pewno na piwo nie pojdziecie (do szpitala z alkoholem nie wpuszczaja)

W tym temacie bardzo niepokojacy jest lacznik 'VS'

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A ja nie wiem,co to TWD

A vs to taki żarcik, trzeba odpowiedni temat w tradycyjnych przeczytać A przynajmniej jego końcówkę

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Ja sie boje chodzic do 'tradycyjnych'. Jeszcze mnie zbija?

TKD Tea Kwon Do mialem na mysli. SOrry za literowke.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
vs w tytule....to inicjatywa kopta...idea jednak jest taka abyśmy mogli się wzajemnie poznać i wspólnie poćwiczyć tzn. pokaz nie ma być pokazem ale możliwością poznania czegoś innego w formie ćwiczenia....np.
ktoś prezentuje jakiś styl a inni czynnie uczestniczą w ćwiczeniach...i tylko albo aż tyle tu naprawdę nie chodzi aby komuś coś udowadniać a raczej zobaczyć, że różni ludzie różnie ćwiczą...bo nie oszukujemy się, każdego z nas co innego "kręci"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlot tradycyjni vs moderniści - czytać albo ban %-)

Następny temat

Badania psychotechniczne na szkoły podoficerskiej

WHEY premium