SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgubienie brzucha- szybka redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich;)Chciałbym bardzo zgubic brzuch i za bardzo nie wiem jak;/ Kolega mówił ze HMB pomoze mi z tym problemem.Tylko nie wiem czy to dobry pomysłStaż na siłce 6 miesiecy.Prosze o rady i wskazowki.
waga 75
wzrost 171
lat 17

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 75

Wzrost: 171

Obwód klatki: 95

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 93

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: mysle ze 20 %

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia 3 razy w tyg

Odżywianie: cały czas jadłem to co inni czyli wszystko:P unikalem chipsow i roznych fast fodow

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie mam

Stan zdrowia: zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: jestem wstanie zrobic 5 treningów w tyg

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie stosowałem

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Po pierwsze ułóż sobie diete redukcyjną, dowiesz się jak to zrobić w dziale ODŻYWIANIE. Następnie zapisz się na siłownie i trenuj. Dodatkowo proponował bym Ci trening aerobowy lub HIIT 3x w tygodniu, przy czym ten drugi jest bardziej skuteczniejszy w gubieniu tłuszczu. Tak to w skrócie wygląda. Sporo pracy przed tobą. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
Siemano! z mojej skromnej wiedzy to co moge ci doradzić to abyś unikał słodyczy i ćwiczył brzuch na każdym treningu do bólu. A posiłki w ciągu dnia staraj sie sporzywać co 2,5-3 godziny. Pozdro.))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
"ćwiczył brzuch na każdym treningu do bólu"

widocznie twoja wiedza jest aż nazbyt skromna. mięśni brzucha nie ćwiczy sie na każdym treningu, gdyż muszą sie zregenerować. poza tym ćwiczenie mięśni brzucha nie pomoże mu w walce z tłuszczem, bo nie jest to trening aerobowy. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
elo dzieki ze podzieliłes sie swoją refleksją ze mna na temat ćwiczenia brzucha..każdy ma inne spojrzenia..na trening..ja myśle..ze mięśnie brzucha..trzeba ćw na każdym treningu ponieważ dobrze wzmacniają kręgosłup i zapobiegają wielu kontuzjom. pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
koledze bardziej chodzi o zrzucenie tłuszczu niż wzmocnienie kręgosłupa, dlatego pozostaje przy swoim ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
a co ta sa te HIT?? a jak bede miał diete redukcyjna to nie spadnie mi sila z górnych partii mięsnii??;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie:p mnie chodzi o zrzucenie tkanki tłuszczowej z brzucha i nóg;) słyszałem ze HMB przyspiesza spalanie tłuszczy czy to prawda??za bardzo to nie mam czasu na bieganie bo aktualnie sie ucze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
HIIT jest to trening interwałowy, podaje linka do artykułu
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html

Ja też sie ucze i nie mam za wiele czasu na nic, ale wieczorkiem 3x w tygodniu zawsze sobie pobiegam. HMB sobie odpuść, rozpisz diete i ćwicz a efekty przyjdą same ;] pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzę,że dużo wiesz na temat odchudzania;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy taka dieta bedzie dobra??
I Posiłek

200ml Mleka 2%
Płatki Owsiane
orzechy 20g
wiórki kokosowe 20 g
b:23 tł 40 ww:80

II Posiłek
chleb zytni
piers z kurczaka 100g

b:25 Ww:50

III Posiłek (obiad)
Ryżyż biał ,makaron na zmiane 100g
pierś z kurczaka +oliwa z oiwek
sok pomarańczowy

b:28 ww:176

TRENING
I
V Posiłek

gajner odrazu po
Makaron\kasza\ryż
ryba (pierś z kurczaka) badz tunczyk w sosie włąsnym

b:35 tł:10 ww:86

Kolacja
tawróg chudy
300ml mleka 2%

b:29 tł:7 ww:50

Białko 140g
tłuszcze 60g
WW 446g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost tkanki tłuszczowej

Następny temat

Mam pytanie.

WHEY premium