SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłaszanie błędów - TUTAJ! - tylko wg procedury z 1 posta!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
anubis
To kliknij obserwój a potem kliknij przestan obserwować moze pomoże jak nie tu to w temacie przycisnąć ten odnowśnik.
Própowałem i w zakładce i w obserwowane, z wylogowaniem i zalogowaniem, w dwów przeglądarkach i na dwóch urządzeniach i doopa.

anubis
Poza tym w obserwowanych tematach nie powininesm ieć takich odnośników do tematów, jak on pojawia się na liście obeserwowanych tzn ze go obserwujesz.
Hej obudź się! Właśnie tego m.in. dotyczy zgłoszenie błędu!!!

Anubis napisał odpowiedź a mnie temat dodał się do obserwowanych. Bez najmniejszego sensu, ale kliknięcie przycisku przestań obserwować w zakładce obserwowane czy w temacie powoduje usunięcie powiadomień/obserwacji. Natomiast dyskusje o żarciu i porady są nie do kurva ruszenia.











Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-05-07 11:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Wystarczy że się wpiszesz w temat to z automatu go będziesz obserwował. Wpisałeś się w temat 26 kwietania https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s806.html#post-18079100 więc z automatu go obserwujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
no nie do końca tak jest, bo to obecnie wlasnie nie działa na nowym forum

Tak było zawsze - ale teraz jest z tym problem i on jest zgłoszony jako pierwszy do poprawki

Musi być tak ,ze jak ktos sie gdzies wpisuje to automatycznie ma powiadomienia do obserwacji, ale tak nie jest - mozna to sprawdzic , wpisz sie w jakikolwiek temat nowy anubis i zobacz czy masz wlaczone obserowanie


explorator - proszę opisz to wg schemat z 1 posta bo robisz tylko bałagan w temacie a ja nie bede tego przekopiowywał do IT w ten sposób bo nie tak mamy zgłaszać błędy

Krótko i rzeczowo wg SCHEMATU z 1 strony a nie dziesiec printscreenów rozbitych na kilka postów

wylogowywanie na pewno nie zostało jeszcze poprawione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Obecnie się wpisuje w temat https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s828.html

Z automatu dostałem obserwowanie tematu, nie wyświetla się od razu tylko po odświeżeniu strony lub wejściu drugi raz w temat ale się włącza zobaczymy czy dostane powiadomienia a potem sie wypisze z tematu.


explorator jak dostajesz powiadomienia na maila możesz wyłączyć ta opcję i pozostać przy powiadomieniach forumowych.


Edit


sprawdzone po odznaczeniu tematu nie dostaje powiadomień, mowa o powiadomieniach forumowych, z mailowymi może coś jeszcze nie do konca gra.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-05-07 19:24:52

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Admin,
Schemat z 1 postu jest dość absorbujący. Znaczy problem w opisie jest prosty. 26 kwietnia dodałem wpis do tematu dyskusje o żarciu..., 5 maja zaczęły mi przychodzić powiadomienia. W temacie przycisk obserwuj/przestań obserwować jest wyświetlony jako obserwuj czyli temat nie powinien być obserwowany. Ale w profillu/powiadomienia temat jest zaznaczony, przy czym przycisk obserwuj/przestań obserwować jest wyświetlony jako obserwuj czyli temat też nie powinien być obserwowany. No a powiadomienia przychodzą, można sobie klikać przycisk do woli, to niczego nie zmienia. Tyle, przykro mi ale całej reszty informacji z schematu z 1 postu nie chce mnie się dodawać. Prościej jest zgłosić adres [email protected] jako spam.

Anubis,
A gdzie mogę wyłączyć wysyłanie powiadomień na meila? To by było lepsze rozwiązanie od wrzucenia powiadomień do spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
wejdz na strone potreningu.pl jak jestes zalogowany to klikasz ustawienia, prywatność, powiadomienia i w grupie sfd.pl zaznaczasz srodkową opcje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Dzięki, szukałem w ustawieniach sfd.pl więc nie mogłem znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
Przestały działać linki przenoszące do ostatniego posta w temacie w wersji mobilnej (m.sfd.pl). Kliknięcie "ostatnia X min temu" nie powoduje zadnej akcji.
Sprawdzane w kilku roznych dzialach na kilkunastu tematach z dwoch roznych IP z sieci mobilnej i przez net szerokopasmowy.
Android, przegladarka Chrome.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22621 Napisanych postów 11151 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356321
Mam ten sam blad - w mobilnej nie dzialaja linki do ostatniego postu w danym temacie czyli klikniecie w date obok posta. Przestaly dzialac wczoraj od chwili, gdy przez jakis czas forum pokazywalo wersje beta z polowy 2016r.

System: android 5.0.1
Przegladarka: chrome 58.0.3029.83

Na mobilnej nie dziala mi rowniez w tej chwili przycisk-ikonka'cytuj'. Wczesniej nie bylo z nim problemow.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
dzięki za zgłoszenie - obydwa bledy przesłane do it
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze stroną główną

Następny temat

Propozycja możliwości edycji w swoim temacie

WHEY premium