SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłaszanie błędów - TUTAJ! - tylko wg procedury z 1 posta!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Basia-N
czy konto zostało aktywowane? tzn. czy po rejestracji przyszedł mail z linkiem? jak wygląda próba logowania na potreningu.pl? jaki komunikat na pasku się pokazuje?


Tak, po rejestracji przyszedł mail z linkiem który kliknąłem.

Próba logowania na potreningu.pl (bez odsyłania z zalogowanego sfd podczas próby uzupełnienia, "czyste" logowanie na porteningu.pl)
1. wpisuje mail/nick oraz hasło
2. klikam zaloguj ryc.1
3. nic się nie dzieje tj. strona "mieli" i wygląda jak po włączeniu samej strony www.potreningu.pl ryc. 2

Nie pokazuje się żaden komunikat.

P.S. Cieszę się że temat ruszył z miejsca i wyrażam głębokie przekonanie graniczące z pewnością iż uda się problem rozwiązać. :)




jedź kartofle, będziesz wielki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99493
A. Podczas próby wejścia w "mój profil" lub "dzienniki" wyświetla mi się poniższy komunikat, dzieje się tak już od bodajże 4 dni.

B:


C:
http://potreningu.pl/profil/120

D:
Firefox, Windows 7

E:
120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8276
ok, dzięki za informację - zostało to przekazane działowi IT potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
Szukam i nie mogę znaleść dlaczego w telefonie nie wyświetla mi się powiadomienie wiadomości o odpowiedzi w temacie w którym się udzielałem?

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8276
tzn. na maila nie przychodzi czy nie wyświetla się w pasku? chodzi tu o wersje mobilną forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
Wersja mobilna nie wyświetla na pasku. jak włącze pełną wersję to pokazuje ale nie otwiera pokazuje upps coś poszło nie tak. email ok.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
Dodam jeszcze że jak pisze na komórce to nie dostaje od tych tematów w których się udzielam powiadomien potem jak sprawdzam w laptopie.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8276
wersja mobilna i standardowe forum nie współpracują ze sobą jeszcze poprawnie w kwestii powiadomień - będzie to natomiast w najbliższym czasie poprawiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Basia-N
ok, dzięki za informację - zostało to przekazane działowi IT potreningu.pl


i lipa :(

jestem zalogowany na sfd.pl i klikam:

a) Mój profil -> przerzuca mnie na potreningu.pl i wyświetla komunikat "Ten użytkownik nie aktywował jeszcze nowego profilu "

b) Dzienniki -> przerzuca mnie na potreningu.pl i wyświetla komunikat " Nie masz dostępu do podanej strony. Aby wrócić do strony głównej kliknij tutaj Możesz również zalogować się lub zarejestrować nowe konto"

c) Ustawienia profilu -> przerzuca mnie na potreningu.pl i wyświetla komunikat " Nie masz dostępu do podanej strony. Aby wrócić do strony głównej kliknij tutaj Możesz również zalogować się lub zarejestrować nowe konto"

Jednocześnie próbując zalogować się tylko na potreningu.pl (nie będąc zalogowanym na sfd.pl) strona "przemiela" login i hasło i nie wyświetla się żaden komunikat.

Nie jestem informatykiem ale może potrzeby jest link aktywacyjny do mojego istniejącego konta dla potreningu.pl ? W przeciwnym razie proszę o aktywacje wszystkich funkcji lub opis sposobu jak to się robi.

Domyślam się iż na tak dużym forum administratorzy mają sporo pracy jednakże zgłaszam swój problem od 07 sierpnia 2013 i mimo szczerych chęci Banana oraz Basia-N (za co im serdecznie jestem wdzięczny) ciągle problem nie został rozwiązany.

jedź kartofle, będziesz wielki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
dzięki pomocy Basia-N udało mi się zalogować na potreningu.pl Dzięki!

jedź kartofle, będziesz wielki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze stroną główną

Następny temat

Propozycja możliwości edycji w swoim temacie

WHEY premium