SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mogę edytować posta

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Witam!
Nie mogę edytować ani dodać odpowiedzi do swojego tematu: https://www.sfd.pl/Instruktaż_dot._iniekcji_[film]-t1065129.html
Chcę załączyć zdjęcie, wyskakuje błąd 500 - błąd serwera aplikacji, Serwis chwilowo niedostępny, prosimy spróbować ponownie. Za utrudnienia Przepraszamy!
I tak od wczoraj.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
wyczyść dane przeglądarki, lub ją zmień, a jak nic nie drgnie to do IT napisz bezpośrednio.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Ok, próbowałem z Chroma i IE ale nie szło, z innego kompa poszło bez problemu, wyczyszczę cache w Chromie, dzięki!

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
to jak z innego działa to coś nie halo u Ciebie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Zgadza się, tak jak napisałeś, wyczyszczę cache u siebie w Chromie.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
edytowac moze tylko moderator, jezeli ktos odpisal na posta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
On próbował edytować zanim ktokolwiek napisał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Nie było jeszcze odpowiedzi, nie chciałem pisać posta pod postem

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z profilem

Następny temat

Jak sprawdzić skąd mam naganę i za co ?

WHEY premium