SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na rzeźbę po 3 latach.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Skerx - Bardziej mi chodziło że nie ma sensu robić ' cyklu " Bo po co skoro w diecie ujemny bilans kaloryczny? Mam coś racji?:)

Kreatyna doskonale sprawdza sie podczas redukcji. CHociazby wykazuje dzialanie antykataboliczne i pomaga utrzymac sile na redukcji, ktora leci w dół.

Energgy: chcesz cos z kreatyna, czy bez?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
No to wybacz mój błąd. Ale osobiście wolałbym zrobić mocniejszy cykl kreatynowy po redukcji aby mięcha trochę odrobić jak i siły;) w sumie prawie na jedno wychodzi.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Może być z kreatyna jeżeli ma lepiej działać i lepsze będą efekty to czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
To musisz się zastanowić czy chcesz zrobić cykl czy po prostu załapać przed-treningówkę z kreatyną w składzie. Ja osobiście byłbym za drugą opcją i cykl kreatynowy zacząłbym pod koniec redukcji ale to tylko moje zdanie;)

Na cykl polecam
S.A.W - Trec
Pure Creatine - SFD
BCAA Pure Power - SFD

Lub

100% Pure Power - SFD
Pure Creatine
- SFD
Trec - Caffeine 200plus - Jako dodatek na pobudzenie
BCAA Pure Power - SFD

Lub po prostu
S.A.W - Trec
BCAA Pure Power

Osobiście tak bym to rozegrał w moim przypadku.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Myślę, że lepiej będzie jakiś booster z małą ilościa kreatyny a po redukcji zrobić cykl kreatynowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
To jak wyżej polecam S.A.W lub jeśli chcesz mocniejsze z 1.3d to na początek polecę Jack3d

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Trimax49 - S.A.W Treca zawiera kreatynę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Wiem, Jack3d też zawiera ale to są śladowe ilości rzędu 1.2g na porcje. 3-4g tygodniowo jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziło zważając na fakt że po redukcji bądź pod koniec jej ma być cykl to można potraktować to jako a'la "mini fazę nasycenia" bądź coś w ten design

Głównie to zależy od tego co autor oczekuje od produktu.

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2011-09-27 13:47:16

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Trimax49, poleciłeś mi coś mocniejszego z 1.3d, próbuję sie doczytać co to jest ten 1.3d ale nigdzie nie mogę znaleźć, mógłbyś mi wyjaśnić co to takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
1.3d - Geranamina --> https://sklep.sfd.pl/wiki/Geranamina.html 

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serwatka

Następny temat

Shock Therapy marnie działa.

WHEY premium