SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw do pokojowej pakerni %-)

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Witam, mam do wydania ok. 800zł (włączając w to wysyłkę) i chciałbym zakupić jakiś sprzęt. Waham się między Keltonem i Marbo, dlatego chcę porównać oferty i zobaczyć, jaka będzie różnica.
Co chciałbym kupić?
Na pewno ławkę ze skosami, więc tutaj skłaniałbym się do Heavy Tryton + modlitewnik + stacja na nogi (czy oprócz tej stacji, by ćwiczyć wyciskanie na skosie ujemnym, jestem zobligowany, by kupić element do blokowania ud, czy można je zablokować na tej stacji na nogi?), do tego jakieś stojaki (muszą być osobno, bo mam mało miejsca do zagospodarowani). Mógłbym prosić o pomoc w wyborze części?
PS.
Czy jakiś zestaw do zamontowania tych dodatków jest wraz z ławką, czy i tak go trzeba kupić?
PS. 2
Czy jest możliwość "skrócenia" wyciągu do ławki, ponieważ pokój ma tylko ok. 220cm, więc może być problem z wsadzaniem i wyciąganiem

Z góry dzięki i pozdrawiam,
Marcin.

Zmieniony przez - Cinoj w dniu 2009-07-25 18:25:08

Zmieniony przez - Cinoj w dniu 2009-07-25 18:26:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Osobiście zamierzam zakupić taką ławkę http://www.allegro.pl/item688418897_kelton_home_zestaw_tryton_ii.html może i Ciebie zainteresuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
jesli kupisz ławke marbo z prasa do nog to nie musisz kupowac blokady ud mam ławke marbo i prase do nóg i da sie blokowac na prasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Zapomniałem dodać, że jeszcze wyciąg do ławki bym chciał ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Heavy Trytona + modlitewnik (rozumiem ,że zmieniasz na wyższy model) + stacja na nogi+ wyciąg za 800zł się nie zmieścisz

There is always a bigger fish

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Podliczyłem wszystko i wyszło mi 893,99zł :/
W Marbo za podobny zestaw z dodatkowymi stojakami pod modlitewnik wychodzi w zestawie 849,00zł.
Kelton, nie powiem, wydaje mi się dużo stabilniejszy, tylko nie wiem, z czego miałbym zrezygnować :/
Z modlitewnika i stacji na nogi?
Jeśli ktoś ma Heavy Tryton i wyciąg do niego, to mógłby zmierzyć ile ten wyciąg mierzy w ławce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
chcesz moge Ci sprzedać wyciąg marbo wolnostojący.

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Nie mam tyle miejsca, żeby kupić wolnostojący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Ja podliczyłem i:
ławka Heavy Tryton III + stojaki HS1+ modlitewnik HZ6 + stacja na nogi + wyciąg = 909zł + 138zł przesyłka = 1041zł
Jak już kupujesz i masz niski sufit to daruj sobie wyciąg a lepiej postaw na stację i lepszy modlitewnik.Miałem ten sam dylemat - zmieści się czy nie?Mam też ok.220cm wysokości pomieszczenia i dałem sobie spokój z obawy ,że a nuż nie wejdzie i zamiast cieszyć się z zakupu ławki za spore (jak dla mnie) pieniądze będę żałować i się wkurzać niepotrzebnie (choć jeśli się nie myle kupujac przez internet masz 2tyg na zwrot produktu bez podania przyczyny)

There is always a bigger fish

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Ale nie mam możliwości zamontować w drzwiach drążka, a wiosłowaniem nie wyrobię sobie motyli raczej
Modlitewnik HZ5 by raczej styknął.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zestaw do domowej siłowni

Następny temat

SPRAWDZIĆ !!!!

WHEY premium