SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw Tryton IV PLUS

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 658
Od 3 tyg jestem posiadaczem tego zestawu, z tej okazji chciałbym napisac kilka słów o nim.Być może pomoże to innym w podjęciu decyzji o zakupie ww.wymienionego sprzętu

Pierwszych pozytywnych doznań doświadczyłem tuż po wniesieniu sprzętu do mieszkania.Paczki były idealnie zapakowane, nie ma siły,żeby coś się uszkodziło czy też zginęło podczas transportu(no chyba,że kurierowi brakuje obciążenia w domu ).


Ławka również wywarła na mojej skromnej osobie wrażenia pozytywne.Wszystko elementy bardzo dokładnie zespawane, tapicerka bardzo dobrej jakości(chociaż wbrew pozorom miałem pewne problemy z jej przykręceniem do ławeczki).
Podczas ćwiczeń nic nie trzeszczy, nic nie lata, naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

Modlitewnik - bez cudów i wodotrysków, po prostu spełnia swoją rolę i nie ma się nad czym tu rozpisywać.


Stojak pod modlitewnik i stojaki. jw. Rewelacji nie ma, wad póki co też nie zauważyłem - po prostu bardzo dobrze zrobiony sprzęt


Obciążenia - fajnie zrobione, mogą robić za mebel w pokoju :D
Jeżli chodzi o ćwiczenie na sztandze, to ilość ciężarów jest wystarczająca.Problem pojawia się przy hantelkach.Ja z mojej strony sugerowałbym dorzucenie jeszcze 2x10 kg.I jest nie tylko moja opinia, no ale ktoś może uznać to po prostu za czepianie się i niepotrzebne podnoszenie ceny zestawu.

Ww.sztanga i gryfiki - OK i tyle


Niestety, jestem z jednej rzeczy wybitnie niezadowolony
W zestawie miał być plakat, ale niestety go nie uświadczyłem.Przez to nie mogę spać, mam nerwicę i źle mi się ćwiczy.


Podsumowując - stosunek ceny do jakości wyśmienity, sprzęt bardzo dobrze i solidnie wykonany produkt, który na dodatek może robić za ładny mebel w mieszkaniu.Do szczęscią brakuje mi już tylko wyciągu, niestety w chwili obecnej nie mogę sobie na niego pozwolić


Jeszcze raz gorąco polecam ten sprzęt, a firmie Kelton dziękuję za świetny produkt.

Pozdrawiam,

R
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Jest Temat od tego w podwieszonych wrzucę to tam za ciebie .
Jeżeli plakat nie doszedł to poproszę Keltona żeby dosłali tobie za to że napisałeś recenzję

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2008-10-05 02:40:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
RRRR18: Bardzo dziękuję za recenzję, aż chce się robić :) Plakacik oczywiście doślemy tylko podaj dane do wysyłki i numer zamówienia :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzęt do domu, na początek.

Następny temat

Jaka ławka? tylko kelton

WHEY premium