SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw Tryton IV PLUS - małe zmiany możliwe ?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
Witam chciałbym zamówić ten zastaw jednak chciałbym w nim dokonać kilku zmian mianowicie... zamiast modlitewnika HZ1 chciałbym go zmienić na element do blokowania ud HZ2 oraz ławeczkę tryton III na heavy tryton III i ostatnią rzeczą jaką chciałbym zmienić to pozbyć się stojaka pod modlitewnik HS3. Czy możliwa jest taka konfiguracja ? i czy mógłbym liczyć na jakiś rabat przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1000zł ?

Gibons

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Witam !
Oczywiście istnieje możliwość takiej modyfikacji.
Proszę o złożenie zamówienia drogą mailową na adres [email protected].
Proszę również o podanie wraz z zamówieniem numeru kontaktowego w celu ustalenia szczegółów.
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam BOK KELTON

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
Zamówienie jest dokładnie takie jak napisałem w 1 poście wyżej wysyłam to na adres email taki jak podaliście. Szczegóły będziemy uzgadniać jak wasza cena będzie mi odpowiadać =) Już chyba tydzień staram się dowiedziec jaka bedzie za to cena. Ze sprzętu już dawno powinienem korzystać mam inne oferty ale nie skorzystam z nich dopółki nie dowiem się jaka jest wasza cena. Pozdrawiam

Gibons

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
Złożyłem zamówienie i cisza ?

Gibons

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Gibons Mam nadzieję że jutro już ktoś się do Ciebie odezwie w sprawie zamówienia

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
Duda też mam taką nadzieję =) jak się nikt nie odezwie niestety albo stety będę musiał zamówić gdzieś indziej...

Gibons

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
No i doczekałem się :) ale ręce mi opadają już... Zestaw który kosztuje 1199zł odejmując od niego stojak pod modlitewnik wart 116zł w waszej ofercie i podmieniajac laweczke ktora jest drozsza od tej w zestawie jedynie o 50zl proponujecie mi cene wieksza niz zestaw normalnie kosztuje o 75zł i to jeszcze z rabatem. Jakim cudem ? bo na prawde nie rozumiem. Szczerze chcialbym juz zamowic cos u was ale jak ? no nie da sie....

Gibons

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Gibons załatwione ? podaj nr zamówienia na wszelki wypadek

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
No niestety nie... Nr zamówienia tego chyba juz poprawionego to 8990

Gibons

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
Szkoda nie dogadaliśmy się ja proponowałem odjęcie stojaka za 2/3 ceny ale z ławeczką proponowałem dopłatę różnicy w cenie ponieważ nie widze senus odliczania 2/3 ceny ja z niej nie rezygnuje tylko wymieniam na droższą... ale pani powiedziala ze sie nie da ze musi odliczyc 2/3 od laweczki szkoda ale to sie nie kalkuluje bo jestem ponad 100zl w plecy wtedy... no nic pozdrawiam :)

Gibons

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka ławka lepsza...

Następny temat

Ławka czy Atlas???

WHEY premium