SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw MARBO czy warto?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5711

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Ja polecam semi-pro ale home niebardzo.
Mam na siłowni ławeczke, stojaki, modlitewnik i wyciąg do sufitu.
To Ławeczke, stojaki oraz wyciąg może być ale modlitewnik
dla mnie strasznie niewygodny, bardzo chuda gąbka bolą łokcie.
Ale Semi-Pro daje taką samą gąbke jak Kelton i jest robiony z
tego samego profilu do tego sporo tańszy.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Skoro masz ,mógłbyś powiedzieć jaki model? Ławka jest stabilna? Bo nie chciałbym żeby się "kiwała", bujała itp. I jeszcze jedno gąbka jest wygodna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
W ławeczce zwykle nie czuć gąbki,
przy modlitewniku czuć.
http://allegro.pl/item620698498_marbo_home_lawka_wzmocniona_regulowana_mh_l008.html
mam taką ławeczke.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31992
"czemu wszyscy (no prawie) polecają KETONA, i mówią że MARBO to marka słaba?",


bo Kelton jest sponsorem forum i wszyscy mu liza d*pe bo mysla ze dostana lawke za darmo.


na moje MARBO jest hardcorem - od zawsze bronie tej firmy na tym forum a nic mnie z nia nie laczy poza tym ze cwicze na jej sprzecie.

Kelton nie jest zly - ale drogo sobie licza za wszystko i duzo problemow ze sprzetam.

zdr,/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
j/w, tutaj panuje kult Keltona i trzeba przyjąć, że nie wszystkie wypowiedzi mogą być do końca obiektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Doklanie jak dwaj Panowie wyżej.Tak sam sprawa jest z Koniem podlizuja mu sie wszyscy bo potarfi na kazdego ryknac i ma wysoke mniemanie o sobie.zal.Sporo jest na forum horongiewek klaniaja sie tak jak wiatr zawieje.
Marbo jest bardzo dobra firma, a kelton heh czekalem na lawke 3tygodnie a na podporki marbo 1tydzien. I jeszcze te bajki ze lawka keltona(ta za 295zl) wytrzma 800kg - hah w bajki juz dawano nie wierze!!!!Po za tym juz od 2miesiecy upomina sie o gwarancjie i juz zaczynaj mnie zbywac jak pisze na gg. Niby daja gwarnacjie na 10lat a karta gwarancyjna nie doszla, ze stojakiami z marbo bylo zupelnie inaczej.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-05-09 23:16:16

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Gdy nie ćwiczę w klubie mam wszystko co potrzebne w domu, bywa różnie z czasem. Miałem podobny dylemat. Kelton czy Marbo ? Wziąłem Marbo Semi-Pro. Od 6 miesięcy u mnie. Ławka, stojaki, modlitewnik, prasa, drążek, poręcz ... wszystko katowane jak nie przeze mnie to przez sąsiadów. Sprzęt działa bez zarzutów, spawy solidne, tapicerka bajka. Można solidnie ćwiczyć nawet w kilka osób bez jakichkolwiek obaw.
Obsługa Marbo rewelacja. W moim przypadku wybrałem ich transport. Potrzebowałem sprzęt na konkretną godzinę i nie było problemu. Gwarancja przy dostarczeniu sprzętu.
Ceny konkurencyjne, jeśli miałbym kupować po raz kolejny, jasne że Marbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Suwnica smitha na na nogi jest do kupienia w Marbo?

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDA_ za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/45/296 o takie.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pierwsze suple

Następny temat

Obciazenie z tworzywa

WHEY premium