SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka KELTON, MARBO, czy jakaś inna?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Cześć wszystkim,

Podobnego posta napisałem już na innym forum, ale pytam też tutaj, bo nigdy za mało porad od osób z doświadczeniem ;)

Chcę kupić ławkę z możliwością ustawienia skosu ujemnego, z modlitewnikiem i z blokadą nóg, żeby można było trenować brzuch. Do tego drążek montowany do sufitu. Przeglądałem sobie różne sklepy i wyszło mi, że tylko MARBO i KELTON mają to czego potrzebuję w rozsądnej cenie. Biorę pod uwagę takie zestawy:

1) MARBO L008 HOME (mój faworyt)
- ławka L008 home (209 zł),
- modlitewnik MH-A001 do kompletu z promocji (20 zł),
- blokada ud A003 home (35 zł),
- drążek D008 sześć uchwytów (79 zł).
Razem: 343 zł

2) MARBO L002 SEMI-PRO
- ławka L002 semi-pro (269 zł),
- modlitewnik MS-A001 do kompletu z promocji (40 zł),
- blokada ud A003 semi-pro (40 zł),
- drążek D008 sześć uchwytów (79 zł).
Razem: 428 zł

W sumie nie wiem czy warto dopłacać te 85 PLN? Niby profil ławki grubszy, ale obie były podobno testowane obciążeniem rzędu 350 kg, a nie sądzę żebym kiedykolwiek zbliżył się do takich wartości. Co zyskam jak dopłacę?

3) KELTON TRYTON
- ławka TRYTON (244 zł), konstrukcja taka sama jak MARBO ale grubszy profil,
- modlitewnik HZ1 bez promocji (57 zł), wygląda na trochę cięższy niż MARBO,
- blokada ud HZ2 (57 zł), też cięższa niż MARBO,
- drążek HD9 sześć uchwytów (59 zł), taki jak D008, ale chyba z cieńszych rurek.
Razem: 417 zł (trochę taniej niż MARBO SEMI-PRO)

4) KELTON TRYTON HEAVY
- ławka TRYTON HEAVY (295 zł), wytrzymuje 800 kg (tylko po co to komu?),
- modlitewnik HZ5 bez promocji (69 zł),
- blokada ud HZ2 (57 zł),
- drążek HD9 sześć uchwytów (59 zł).
Razem: 480 zł

5) Jakieś inne propozycje?

Koszty przesyłki wyglądają dużo lepiej u MARBO (około 40 zł, podczas gdy u KELTONA ponad 100 zł). Ale jak myślicie, brać MARBO HOME czy dopłacać do SEMI-PRO, albo może do TRYTONA? Zyskam coś na tym?

Z góry dzięki za rady!
Kuba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4187
Sam zrób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Hahah, no toś mi pomógł. Odpowiedź wyczerpująca co najmniej jak uczestnictwo w ultramaratonie :)

A tak na poważnie, to nie mam czasu na łażenie po hurtowniach stali, szukanie kompetentnego spawacza i całą zabawę z tym związaną. Szukam gotowego, dobrego produktu, który posłuży mi przez parę latek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
wszystkie propozycje które podałeś są dobre :) zdecyduj się sam na którąś i wybierz:) która ci się bardziej podoba? cena? sam zdecyduj

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
Mam twojego faworyta
śmiało moge polecić, ławka jest ok, pare razy juz byla testowana wiekszymi ciezarami i bez zarzutu

ps. moim zdaniem nie opłaca sie dopłacać na cos innego.. za ta kase kupisz obciazenie albo odżywki.

Zmieniony przez - Gibon69 w dniu 2010-01-03 19:43:23

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4187
To jeżeli robienie odpada bierz swojego faworyta, a za kasę, która Ci zostanie dokup ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
kelton - jakoś nigdy nie nie zawiódł, do marbo mieszane uczucia

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
a możesz powiedzięc dlaczego mieszane?? :) tak z ciekawości pytam?

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
wez KELTON TRYTON HEAVY
800 kg wytrzymalosci po co tyle?- jak bys kupowal auto to pomyslisz "hmm auto ma 5 gwiazdek w testach bezpieczenstwa po co tyle mi wystarcza 2"?? bedziesz mogl cwiczyc bez obawy ze cos sie rozwali i Cie sztanga przygniecie lepiej na bezpieczenstwie nie oszczedzac takie jest moje zdanie. Kelton ma lepsze profile jest bardziej stabilniejsza i popatrz sobie na oparcie

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
właśnie miałem pisać na temat stabilności ale bersikk55 mnie wyprzedził :) marbo uważam za średnią firmę, fakt mało na tym świecie żyje jeszcze, ale dużo większy komfort ćwiczenia miałem na rzeczach marki kelton. Pozdrawiam

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2008 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23477
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbyt bliskie suszenie suszarką do włosów

Następny temat

Plecki..

WHEY premium