SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejscie z 10 miesiecznego Cyklu - Potrzeba Rad

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
1. WIEK: 21
2. WAGA: 106
3. WZROST: 192
4. WYMIARY:
-biceps: 45/46
-klatka: 130-135
-udo: 70
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 5
-tłuszcz: Jak Najmniej
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 16 tyg Solo Test E 250mg E5D potem, 8 Tyg Test E 250mg E5D + Tren Ace 50Mg E2D, 8 Tyg test E 250mg E5D, 6 Tyg Test Cyp 250mg + 50/100 Mg ED Anadrol-50, Od odstawienia Anadrolu zaczelem i jestem az po dzis na TEST Cypionate 250mg 2 Mililitry E5D.
8. TRENING: Silowy/Kulturystyczny
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Od Lipca ON
11. POZIOM BF%: 10-15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Chudniecia/Ekto
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: N/A
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: 260
-przysiad: 225



Hej. Wszystko co trzeba wiedziec jest opisane w Ankiecie. Mam pytan pare co do odbloku poniewaz wielu mi mowi jak i sam odczuwam ze pora wkoncu ,, zejsc " Odkad zaczelem byc ON ( na cyklu ) tak nie zszedlem z niego, jedynie co to robilem odstepy miedzy dodawaniem innych rzeczy do testosteronu samym solo Tesciem. Lacznie jest to 10 miesiecy. Waga skoczyla z 85 do 106 kg - Dobrego miesa, Oslonki te byly. Wiec pytania:


Czy powinienem zejsc z Cyklu na 10 miesiecy ?
Czy zamiast zejsc z cyklu moge zaczac brac tylko 0.5 ML / 125Mg Testosteronu E e7D ?
Czy powinno sie schodzic na tak dlugo jakby sie ON czy moze 4 miesiace by wystarczylo ?

Przygotowuje sie do NABBA ( Anglia ) mojego Debiutu w kulturystyce, Planuje zejsc a potem w zime wskoczyc na mocna Bombe a nastepnie od Konca stycznia 2014 zaczac ostra wycinke bo zawody sa w Maju. Dzieki za Pomoc.

Jordino

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
PrzeGibon
On nie byl na grubym cyklu. Gruby cykl to by byl gdyby walil 2-3g testa tygodniowo. Ja jestem na bombie 14 albo 15 miesiecy, dawki podobne do autora tematu z tym ze bez trena i "ciezkich srodkow" typu oxymetholon i moje wyniki badan sa lepsze niz przed bomba. Mialem jedynie mostek podczas ktorego robilem redukcje i pare razy trafilem chooyowy towar wiec mozna powiedziec ze przez kilka tygodni bylem kilka razy off, co daje lacznie moze z 2-3 miechy OFF'u. Kolejna sprawa to fakt ze morfologia to badania przesiewowe i wiele nie mowia o faktycznym stanie zdrowia. Bombe zamierzam ciagnac conajmniej 10 lat a pozniej to juz pewnie HRT




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-04-09 03:12:29

Ja też nie wiem kiedy i czy zejdę z bomby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
podawałeś hcg?jest kilka opcji teraz zmostkować na kikla tygodni i znowu bomba i mostek itd lub się odblokować ale obawiam się że sporo może polecieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Nie mialem stycznosci z HCG. Poprostu zastanawiam sie Ja jako malo doswiadczony w tych klimatach czy jest mozliwosc poprostu zejscia do minimalnej dawki testosteronu czy jednak minie to sie z celem bo jednak dalej na nim Bede i moj wlasny testosteron dalej chyba nie bedzie produkowany ? Moge sie mylic a jesli nie to jak Niskie musialy by byc te dawki i co ktos moglby poradzic. Ze zdrowiem nie mam zadnych problemow, jedyne co to potezny wysyp syfow na barkach, ale chyba wielu to zna. Niechcialbym jako tako ,,stracic" duzo tego miesa bo wiadomo ze tego nie unikne schodzac calkowicie. Czy to niebezpieczne nie schodzic przez pare lat ? nawet z najmniejszych mozliwych dawek. Licze na jakas Rade bo mam Potezny Dylemat

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
dał bym odsapnąć trochę choc organizmowi,czyli odblokowanie i trochę przerwy.Z drugiej strony jesli masz te zawody w głowie szkoda może też trochę.Czasu jest dużo zejdź z cyklu takie jest moje zdanie zrób chociaż te kilka tygodni po pct przerwy daj odsapnąć wszystkiemu.Lub druga opcja mostek ale to ma sens na 8-10 tygodni, więcej to praktycznie htz się robi i nie ma większego sensu lecieć kilka miechów w tak młody wieku na syntetyku.odblokował bym się zrobił ze 2 miechy przerwy i poleciał wtedy juz z cyklem do zawodów w między czasie mostkując.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Przez 10 miesięcy nie podawałeś HCG, wg mnie lepiej by było teraz zejść na niższą dawkę testa i dodać HCG i tak polecieć 4-6 tygodni i po tym łagodniejsze już wejście na PCT co by zminimalizowało spadki i sam odblok byłby skuteczniejszy.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
hcg koniecznie zacznij podawać,jądra masz zblokowane i to bardzo mocno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie ma sensu schodzić skoro szykujesz się do zawodów,za dużo stracisz przez okres offu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
ale te zawody są za 13 miesięcy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
fakt,ale schodząc z cyklu na pewno nie poprawi przez ten czas formy,a jeśli na nim zostanie może dużo zdziałać przez ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
zakładając potem kolejne zawody ma nigdy nie schodzić z cyklu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
jak i większość nie startujących w tym dziale,nie wspominając o osobach które startują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doradzi ktoś??

Następny temat

Metanabol 1 cykl

WHEY premium