SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zejscie z cyklu-pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
witam mam pytanie...jestem w koncowce cyklu
1-10 susta 500mg
7-11 winko 30mg
ostatni strzal wypada mi 10 grudnia wiec odblok wypada zaczac 31 hehe a to wiadomo sylwester i nowy rok wiec bezsensu troche ze wzgledu na uzywki i moje pytanie czy ostatnie 2 ampy rozlozyc na 2 strzaly i skonczyc 15 grudnia czy jechac normalnie i odblok zaczac z 2-3 dniowyn opoznieniem?
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
nikt nie odpowiada dam soga

Zmieniony przez - Kakus17 w dniu 2007-12-06 12:12:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Skończ cykl w normalnym układzie.Nie kombinuj jak koń pod górę.Co za róznica czy schlasz się na cyklu czy zaraz po?
Zamiast dawać mi soga,kliknij w brzuszek pajacyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
dzieki za odp mi nie chodzilo ze bede pil na cyklu tylko o to ze odlbok mi wyjdzie 31 grudnia a jak rozloze strzaly to 5 dni zyskam i bede robil 4 stycznia ...i sedno mojego pytania jest w tym czy oplaca mi sie rozkladac i rozdzielic dwie ampy na 2 shoty zeby zrobic ten odblok 5 dni pozniej a nie 31...czy poprostu jak odblok mi wychodzi 31 to jak zaczne szamac clomid 3 dni pozniej to czy nie zaszkodzi to w odbloku soga dam i tak i w pajacyka klikne rowzniez.
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
jak zaczniesz odblok 2 dni pozniej niz trzeba to **** cie nie strzeli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
spoko dzieki,pytam bo taki jestem jak jest 21 dni po ostatnim strzale to musi byc 21 hehe wszystko z dokladnoscia hehe bo inaczej sie zle czuje i wkrecil bym sobi ze z***aalem odblok <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie będzie to miało szczególnego znaczenia,ale zdecydowanie lepiej zacząć odblok zanim poczujesz,że coś jest nie tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

połączenie mety z odżywkami

Następny temat

Turinabol ?

WHEY premium