SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejście z T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 36894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Co do rozpadu mięśni to mi trudno powiedzieć bo przy t3 miałem 30-40 mg bardzo dobrego wina ale tak jak ty nie zauważyłem spadków mięsa. Pod całą resztą co napisałeś podpisuję się rękami i nogami, już kiedyś zresztą wspominałem że ten środek to najlepsza rzecz jaka trafiła mi się w dopingu. Co do wydajności to ja trenowałem na siłowni 3 X week a do tego biegałem 8 X week po 7 km. Byłem cyborgiem, nie do zajechania.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-03-24 22:19:42

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
ja silowy tez 3 razy w tygodniu w tym raz w srode o 3 rano i biegi 2-3 razy w tygodniu przewaznie na wyjezdzie i dotego aeroby i bebech e/d (jak sie da) troche z innej beczki to odpisze ze to t4 w dawce 200 bo takom mialem tez niezle ale jednak o wiele lagodniejsze a jeszcze pytanko mam a wlasciwie dwa jak sobie diete poskladales na zejsciu z t3 (b/w/t-n/kg) i jake efekty jesli chodzi o bf%
a narazie pozdro musze spadac jutro 3 rano pobudka i do roboty do 18

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Co do t4 to się zgadzam dużo łagodniejsze i praktycznie nie miałem żadnych sidów po odstawieniu, jedyne co to w dawce 300 mcg przez kilka dni to tarczyca lekko opuchła i pobolewała ale jak zszedłem na 250 mcg to już było git.
Co do diety to po odstawieniu towaru pierwsze 2 tyg. dochodziłem do siebie to dieta kiepska była, ale potem b-2,w-3,t-1, i bieganie 2-3 X week i formę trzymałem jeszcze kilka miechów (dieta oczywiście z czasem uległa rozluźnieniu), sypnęła się dopiero pod koniec roku jak rozwaliłem przy bieganiu 2 torebki stawowe. BF % ale jak dla mnie bardzo nisko ja jestem endo więc zawsze niby mam trochę smalcu, a na t3 to została tylko taka mała wysepka na dolnej partii brzucha, zjechał bym ją ale kończyłem 6 tydz. t3 i chciałem już odstawić bo nie wiedziałem czy sobie krzywdy nie zrobię ciągnąc dłużej.
Aha przy odstawieniu t3 nie odstawiaj clena/sally tylko ciągnij dłużej ze 2 tyg.


Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-03-25 08:00:28

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
niestety dopiero wchodze w temat hormonow tarczycy i pomyslalam ze moze sie czegos dowiem tyle ze Wy uzywacie tu za duzo skrótów i ciezko mi to rozszyfrowac:) jestem kobieta wiec nie potrzebuje wy***anyc* miesni, chciała bym tylko pozbyc sie tłusciocha. mam silny organizm wiec wiele specyfików moge zjesc :P teraz tylko pytanie co byscie polecali? jakie to są nazwy, w jakich ilościach, jak długo? a najwazniejsze to gdzie mozna dostac?
potraktujcie mnie prosze powaznie ;p nie jak kretynke co sobie wymysliło ze chce schudnać chociaz sie na tym nie zna. nie znam sie na hormonach ale oczywiscie chce sie poznac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
To zainteresuj się najpierw lewotyroksyną jest bezpieczniejsza. Poczytaj dokładnie co i jak. Jeżeli się uprzesz to właśnie od tego powinnaś zacząć. Gdzie dostać ? hmm... w aptece . Jak chcesz się poznać to masz cały internet do swojej dyspozycji. Potem załóż tu nowy temat, wypełnij ankietę i coś się rozpisze.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Nie trzeba stopniowo schodzić z T3, można z dnia na dzien odstawić nawet przy dawkce 150mcg. Branie T3 bez HGH nie ma sensu bo troche z mięsni poleci zawsze, chyba że ktoś lubi robic redukcje duzym kosztem masy miesniowej to nie ma przeciwskazań by leciec na samym T3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Może i można ale spałbyś cały dzień , przynajmniej ja odczuwałem takie sajdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
zero takich efektów, nie wkręcajcie sobie takich rzeczy, raczej jest na odwrót t3 odbiera sporo chęci do życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14770
Marqz ile zleciales z bf przez 6 tyg na t3? Czy biso jest tylko na recepte? jakies wskazowki co0 do diety? Czytalem kiedys tez jak sie wypowiadales ze cie hipka zlapala po t3 jak sie przed tym zabezpieczyc? Bede leciec teraz cykl na propie npp i winku, chce dodac od 2-7 tyg t3 jest sens? Z gory dzieli za odp pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Marqz, dzieki za odpowiedz. przynajmniej Ty jestes dla mnie grzeczny :P
jednak do mnie trzeba jak do dziecka z ADHD, czyli po kolei i ze zrozumieniem :D zrozumiałam wiec ze najlepszy był by dla mnie np lek o nazwie: euthyrox tak? jaka dawka? i jak długo to łykac? czy z czymś łaczyc? rozumiem ze musze zdobyc na niego recepte?;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Mieszanie omny z propiem

WHEY premium