SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejście z T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 36895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Wchodziłam stopniowo - ostatnie 5dni byłam na 75 i jakaś senna byłam - clenu nie dołożyłam, bo jeszcze nie doszedł
Dzisiaj pierwszy dzień - to co - zaczekac i spróbowac brac przez te 15dni,jak sobie założyłam - Czy wrócic do tej 75? Hę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Tak między nami to da dawka 75 jest bardzo ok.wstawię zdjęcia tak za 2-3 tyg. jak zdrowie dopisze co zrobiło 50 t3 i 80 clena.mówię zostaw 75 t3 i dorzuć clena a poczujesz palenie od nowa,lepiej i samopoczucie będzie dużo lepsze.tak to jest.podbijasz t3 na początku jest ok a później znowu cię muł złapie tyle że gorszy

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Ok dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1417
No wlasnie podlaczam sie pod MArkimarki'a 100mcg za duzo. dla mnie optymalna dawka t3 to 50mcg+clen oczywiscie jak zbijanie szpeka. do bulk'a nie wiecej jak 25mcg, a i przewaznie 12,5 styka.
tak na marginesie nigdy nie mialem sajdow co opisujecie. najwiecej co bralem to 62,5mcg. i zawsze bralem tylko cala dawke rano....

winning the fight against genetics

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marqz mozesz sie ustosunkowac do tego co kolega wyzej pisze bo tez chce dodac t3 ale do 50mcg a clen najwyzej jak mozna.
Jak to by wtedy wygladalo dzis juz zaczalem clena od jutra moge t3 duzo ludzi mowi zeby sie nie bawic i od razu 25mcg rano a juz jutro 50mcg.
jak zbijanie szpeka. do bulk'a nie wiecej jak 25mcg, a i przewaznie 12,5 styka.-to niezrozumialem.

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-12-09 12:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Karlos bo dawka do 50 mcg jest bezpieczna i sajdy po tym pewnie nie wystąpią w postaci zaburzeń rytmu serca (choć mogą, każdy jest inny). Ale po secie prawdopodobieństwo jest już duże. Wejdź spokojnie i zejdż jeszcze spokojniej. Pierwszy dzień daj 2 X 6,5
2-7 dzień 25 mcg w 2 dawkach
2 tydz. - 5 50 mcg w 2 dawkach
5 tydz. - 6, 4 dni 25 mcg (w 2 dawkach) 3 dni 12,5 w 2 dawkach czyli po 6,5 mcg.
Kolega wyżej nie miał sajdów bo 62,5 mcg a 100 to ogromna różnica ale dla większości ludzi 100 mcg nie jest potrzebne, tylko dla zatwardziałych endomorfów, ludzi z problemem otyłości itd. W warunkach klinicznych w '80 latach grupie osób z konrolną randomizowaną placebo dawano i 300 mcg i było git tylko w warunkach ambulatoryjnych.
A fallenowi chodziło że 50 mcg i więcej na spalanie smalcu a do masóweczki można sobie dać 25 lub 12,5 i to prawda ja do każdego już cyklu masowego daję 2 X 12,5 mcg. Chociaż teraz mam od siłki. Flexą po łapkach hrhhr

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-12-10 08:04:54

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Marqz zaufam ci i dokladnie tak zrobie i nie bede kombinowal.
W razie czego moja rodzina zglosi sie do ciebie po odszkodowanie


Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-12-10 08:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Oczywiście wcześniej należałoby zrobić badania tarczycy a w cyklu zastosować się do wskazówek w 1 poście czyli bisocard pod ręką dla bezpieczeństwa. W profilu masz 36 lat, więc pewnie poprzez rodzinę rozumiesz żonę i dzieci. Jeżeli tak to w ogóle bym nie ryzykował zdrowiem bo nie warto, masz dla kogo żyć .

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty pisz pisz tak to zaraz bedzie po mojej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Nie no luzik z 50 mcg tyle że jeżeli u ciebie w rodzinie występowała niedoczynność/nadczynność tarczycy to temat odpada, badania nie wiem kiedy ostatnio robiłeś tarczycy ale warto przynajmniej TSH przed wejściem. Ja np. robiłem w poniedziałek i mam 2,36 w zakresie 2,0-4,20. W tej materii nic mi się nie zmieniło od ostatniego badania zprzed pół roku a zrobiłem 2 krótkie cykle po 50 mcg t3 i 25 mcg t3 w masóweczce. Ale już się zmieniło w stosunku do badania z przed roku gdzie miałem 2,20 TSH, lab oczywiście ten sam. Tyle że to granica błedu bo ja badania robię kilka razy w roku a mózg kilkaset tysięcy rzy w ciągu dnia . Wiesz warto mieć pod kontrolą tarczycę podczas cyklu T3/T4 dla spokojnego sumienia i nerwów i zdrowia bo to najważniejsze.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-12-10 10:54:26

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Mieszanie omny z propiem

WHEY premium