SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łagodne zejście do PTC...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po przeczytaniu paru naukowych artukułów o SAA przyszedł mi do głowy pomysł- nie wiem czy ma to sens czy nie, ocenicie sami.
Chodzi o łagodne zejście z cyklu do odbloku(wiem że nie ja to wymyśliłem, i juz dawno sie to stosuje)
Czyli zmniejszanie wraz z czasem dawek, albo w przypaddku długiego czasu półtrwania np. enan 15-16 stopniowe zwiekszenie okresu pomiedzy strzalami. Standardowo strzała z enana powinno sie robic co 5 lub 7 dni, moj pomysł polega na tym aby przy koncu cyklu wraz z każdym strzałem zwiekszac okres czasu o jeden dzień( chodzi o małe dawki ktore nie mozna podzielic -100 mg prolo). To pozwoli na łagone zejście z duzego stezenia enana ktore nastapilo w wyniku kumulacji.
Problem polega na tym że wszyscy radza robic odblok po 2 tyg po ostatnim strzale enana gdy skonczy sie jego okres poltrwania, wedlug mnie odblok po takim zejsciu jak opisalem mozna zrobic np. 10 dni po ostatnim strzale - wtedy wszystko bedzie przebiegac bardzo plynnie, co spowoduje zachowanie wiecej masy miesniowej.
Napiszcie co tym myślicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zejscie jak najbardziej najlepiej na winie i po nim clen



ciekawe ile jeszcze razy to napisze

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-03-17 18:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Pierwsza sprawa to brawo, że wnikasz w takie szczegóły, z pozoru nieistone, ale tylko z posoru.

Owszem po enanie 10-12 dni odblok, ale zależy jaka dawka była w ostatniej iniekcji. Enanem można zrobić dużo łagodniejsze zejście np. z 500mg/week poprostu zmniejszać dawkę tygodniową o 100mg, nie ma potrzeby zwiększania czasu między iniekcjami.

Z kolei zejście z propionatu testosteronu analogicznie będzie podobne do tego z enana, też należy zmniejszać sukcesywnie dawkę tygodniową, ale już o 25mg w każdym tygodniu, w ostatnim tygodniu można zrobić 50mg e3d.

Tak więc nie zawsze rozciąganie w czasie iniekcji będzie korzystne, trzeba zejść z dawek, ale na tyle spokojnie by nie dało się odczuć wahań testosteronu najlepiej co okres półtrwania środka zmniejszać dawkę. Wtedy stężenie będzie najstabilniejsze.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Kiedys sie robilo tylko tapering. Malo kto stosowal srodki typu nolva, clomid, proviron.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
sam bede coś takiego robił.
zaczałem z krótkich estrów z zamiarem wejścia na długie.Wszedłem już na długie , ale jeszcze mam propa i supre.Po zejsciu z długich będę kończył na propie żeby było w miare łagodnie.
Na chwile obecną samopoczucie super ,zero problemów poza bólem piszczeli przy chodzeniu ,ale to nie zawsze...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eOr, chodzi o dawki 100 mg e5d, a tej dawki nie da sie podzielic (raczej) także pozostaje tylko wydluzenie czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy jest sens schodzenie z takich dawek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
To już dawką wyjściowa i nie ma sensu, śmiało można skonczyć nawet na 200mg enana.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie ta metoda ma sens ponieważ, przy malym stezeniu SAA organizm sam zaczyna sie sam powoli odblokowywać, a dodatkowo wspomagamy go Clomidem itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki eOr, łap soga. Czyli po takim cyklu 1-10 100mg e5d nie ma sensu schodzic, wiec odblok 14 dni po czy mozna troche wcvzesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Organizm zacznie się sam odblokowywac gdy będzie czysty. Po takim cyklu 10-12 dni i pct-start.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eOr co oznacza zdjecie w twoim profilu, to twoja dziewczyna, czy moze ty ????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem który mnie wkur........

Następny temat

wino eurochem

WHEY premium