SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łagodne zejśćie ze środków po dość długim cyklu. Taperowanie dawek, jak odstawiać środki?

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

90

Wzrost

180

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

130

Obwód uda

68

Obwód talii

78

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

250 B 80 T 420 WW

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop + win, prop, master, win, tren acet

Opisz swój plan treningowy

5 dniowy split

Cel cyklu

Schodzenie z cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 lata on, pierwszy odblok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

8

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

pomiędzy

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2200

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

150, 200, 185
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Witajcie!

Jestem dwa lata ON, wcześniejszych cykli nie będę opisywał, bo były one delikatniejsze niż aktualny. Co jakiś czas mostek także wlatywał.

Jestem w 20 tygodniu cyklu masowego. Od samego początku leci test, bold, deka. W 12 tygodni dodatkowo tren enan.

1-20 test 500-1000 mg (1000 mg aktualnie)
2-20 bold (400-600 mg) (600 mg aktualnie)
2-20 deka (200-400 mg) (400 mg aktualnie)
12-20 tren enan (200-400 mg) (400 mg od 3 tygodni)

Estradiol pilnowany, lekko ponad norme, prolaktyna także w połowie normy. Pełna profilaktyka, morfologia ok, nerki, wątroba także. Zwracam na to szczególną uwagę. HCG podawałęm 500 iu co 7 dni, aktualnie paka co 6 tyg 1000 iu e2d, miałem wrażenie, że po kilku tygodniach to hcg rozdrobnione w lodówce nie działało jak należy, całe 2 lata dbałem o podaż hcg, nigdy tego nie zaniedbałem. Libido, samopoczucie ok.

Wrzesień chce poświęcić na schodzenie z cyklu, jak zmniejszać dawki, które środki odstawić najpierw? Myślałem, żeby odstawić dekę z marszu, bolda pociągnąć 2 tygodnie dłużej, tren tak 3-4 tygodnie dłużej od ostatniej deki i i potem dopiero sam teść, zmniejszać także dawki, kończyć propkiem z winstrolem.

Czy każdego poszczególnego środka zmniejszać dawki i odstawiać jeden, po jakimś czasie drugie, potem trzeci i na koniec taperować samego teścia czy po prostu odstawiać każdy środek z marszu, deka z marszu, pociągnąć trochę bolda dłużej i też z marszu i potem jeszcze tren i z marszu, tak żeby były np 1-2 tygodniowe przerwy pomiędzy odstawieniem każdego środka.

Odnośnie odbloku na razie nie pytam, chciabłym stopniowo przyzwyczajać organizm do "eliminacji saa" :)

Liczę na porady.

Pozdrawiam




Zmieniony przez - powerng w dniu 2017-08-22 17:07:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94383 Napisanych postów 364312 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668754
Odstaw trena i deke po 2-3 tyg eq nastepnie sam test i robisz badania e2
Prl prog i dobierasz ia pod wyniki oraz zaczynasz pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Odstaw wszystko i zostaw testo . Potem będziesz schodził z dawek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
czyli dawek deki, trena, bolda nie opłaca się taperować? testo to wiadomo, że wypada stopniowo zmniejszać, a reszta z marszu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Nie trzeba nic taperowac . Odstawiasz i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormon

Następny temat

Pierwszy Cykl Sterydowy.

WHEY premium