SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjęcia mizernych kobiecych mięśni :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Gratuluję przemiany, nie wiem co widzisz jeszcze w swoim "celu", czego nie masz Ty
Mamy podobny typ budowy, bo mi też góra dosyć łatwo się robi, a żeby mieć talię zwiększałam kalorie i robiłam treningi rzeźbiące na nogi i pośladki. Ogólnie, jeśli chciałabyś uzyskać mocniejszą budowę, trzeba podnieść kcal.
Sog za włożoną pracę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719


Zayebista sylwetka! Gratulacje, az trudno uwierzyc, ze mozna sie tak zmienic.

Mam podobne proporcje sylwetki,tzn.barki szersze niz biodra, ale takiego brzucha to chyba sie nie dorobie, na razie miewam wklesly

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-09-11 09:07:23

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Brawo, bardzo ładnie wyglądasz, Szkoda że większość populacji kobiecej zamiast sportu to głodzi się, trują się papierosami itp.
Cycki to nie wszystko, po co ci duże cycory? Dal dużych piersi grawitacja jest bezwzględna i w wieku 30-35 lat znajdują się na poziomie pasa.
Zgrabna dupcia to jest to, a tak przy okazji daj jakieś fotki całej sylwetki a nie tylko wycinki robione telem.

Zmieniony przez - baranek_ w dniu 2010-09-11 17:05:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
baranek_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
4ann
Prawda, musiałabym podnieść kcl, póki co okolo 2000 dziennie, więc po treningu pewnie jestem nieco na energetycznym minusie, ale też więcej - trudno mi wcisnąć już..czuję się ciężko, przejedzona.Staram się jednak jeść sporo białek, średnio 100 gram na moje 49 kc, co wychodzi nieco ponad 2 gramy na kg masy ciała, nie jest więc źle, mam nadzieje że mieśni za bardzo nie popalę.
Przy każdym posiłku - białko, nie zapominam o tym.
(na wieczór też)

wrong
ja też zaczęłam od wklęslego-plaskiego, zanim miałam mięśnie, najpierw odchudziłam się praktycznie samymi aerobami z niedużą dawką siłowych ćwiczeń. Miałam chudy, zapadły niemal brzuch. Obwód talii : 58 cm!
Ale chodzenie na pilates bardzo mi pomogło, oraz oczywiście setki zwykłych brzuszków (plus skośnych) na ławeczce 5-6 dni w tygodniu :)

baranek
dzięki :) jak zrobię, to dam :)
Jednak po wczorajszej siłowni trochę mnie połamało (chyba mostkowałam trochę przy wypychaniu leżąc) i nie mam dziś sił na sesyjkę ;)

RemyLogan
Oczywiście, cóż innego ;)


Zmieniony przez - BlueGreen w dniu 2010-09-11 20:27:28

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No ale ja cwicze silowo, w MC juz konkretny ciezar...Ale wezme do serca te brzuszki

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Podoba mi się .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Bardzo dobra sylwetka, strasznie rzadko spotyka się takie dziewczyny, nie wspominam już o zaangażowaniu, diecie i innych czynnikach.
Z ciekawości, co studiujesz?

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Dzięki, staram się. Choć mam też niestety tendencje do przeginania i wtedy przez 2 dni z trudem się ruszam ;) (np ostatni weekend, gdy chyba trochę mostkowałam przy WL :/ )
Co do studiów to obecnie już czas przeszły, studiowałam kulturoznawstwo.

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 214 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2706
Ja od siebie powiem jak już niektórzy, trochę za mało masy (nie koniecznie mięśniowej) - według mnie było by idealnie 54-55kg, no ale to już moja subiektywna opinia. Mam jeszcze pytanie czy ćwiczysz na maszynach czy wolnych ciężarach? Kobiety które znam to unikają sztangi, hantli - choć nie wiem skąd taka niechęć do ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje Fotki Do Oceny ; )

Następny temat

3 lata ze sportem w 2 minutowym Filmiku

WHEY premium