SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt częsty tening?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Witam.

Mam pytanie, a mianowicie ćwicze juz około 1,5 roku bez żadnych odrzywek i chce sobie niedługo kupić odrzywki firmy no shotgun, X-pand'a, Animal M Stack i Vita-min Multiple Sport. Niewiem jednak czy zbyt często niećwicze jak na tyle odrzywek bo włogule niewiedziałem że robi sie plany takiego treningu. Cwiczylem seriami 8x8 na klate 8x8 na bica 8x8 na triceps 100 brzuszków i hantla 8x8 na jedną i drugą ręke i od niedawna zaczełem jeszcze biegać, wszystko by było w pożądku gdyby nie fakt że ja to wszystko robiłem w jednym dniu i codziennie. Zawsze myślałem ze tak sie ćwiczy i czy to niebędzie zadużo jak bede te "dopalacze" brał? I niechodzi mi o zmęczenie czy cos w tym stylu tylko o to czy niebędzie robiło to źle mojemu organizmowi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
dokładnie autorze, słuchaj kotka, nie bez powodu jest "gruby" zanim weźmiesz się za trening, który Ci podałem zrób kilka tygodni act i naucz się techniki. nie rzucaj się na ciężary!!!

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Klatka biceps i triceps to nie wszystko, uluż jakiś normalny trening zapisz się najlepiej na silownie i kup mono + jakiś dopalacz przedtreningowy jak Ci zalerzy. shutgun i Xpand na początek nie ma po co brać w szczególności jak Twój plan wyglądal tak jak wyglądał...
Zamiast ladować kase w suple kup sobie laweczke i obciązenia bo widze że masz tylko hantle (chyba że się myle?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
A ja proponuje cos innego... wypelnij ankiete. I pewnie diety tez nie masz wiec nie kupuj supli tylko uluz jako taka diete.

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Mylisz się, mam ławke, ćwicze na klate tzn że leżąc na ławce na biceps czyli stojąc podnosze sztange i triceps to mam ręce do góry, sztange w rękachiopuszczam do tylu zginając ręke w łokciach. Ankiete wypełnie jak pujde jeszcze chyba dzisiaj do kolegi bo ważylem sobie nakład i chyba troche za duzo nałożylem bo sie rozje... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Podaj swój caly plan bo chyba nie ćwiczysz tylko 3 parti?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Niewiem czy to mozna nazwac planem bo niewiedzialem ze akie cos sie uklada włogule, ale mniejsza o to: rano 100 brzuszkow robie a potem wieczorem na początku na klate puzniej na bica puzniej triceps i wtedy jak przyjde do domu to hantla podnosze po przerwie krutkiej i jeszcze nieraz robie drugio raz 100 brzuszkow (ale niezawsze, jak niemam co robic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Czyli de facto najwazniejsze partie plecy i uda w powijakach :)

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
plecy klata bic i brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Mam jeszcze jedno pytanie, za tydzień juz chce kupic tą odrzywke no shotgun i niemam narazie kasy na tą reszte. W tym przypadku mugłbym brac tylko to czy jeszcze cos powinienem kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nie kupuj.
weź się za porządny plan.
a nie za jakieś gówna.

ćwicz tak:
przysiady/martwy ciąg
wiosłowanie sztangą (lub sztangielką)/podciąganie na drążku (chwyt obojętny)
wyciskanie płasko/wyciskanie żołnierskie
coś na łydki/dipsy (pompki na poręczach).

żebyś nie pytał, czy plan zakłada całe ciało, to rozpiszę Ci to:
z treningu a:
przysiady - czworogłowe ud, poślady, prostowniki grzbietu
wiosłowanie - najszersze grzbietu, tylny akton barku, dół kapturów
wyciskanie płasko - przód barków, triceps, m. piersiowy większy
coś na łydki - no to już chyba wiesz

b:
Martwy Ciąg - prostowniki grzbietu, dwugłowe ud, m. półścięgniste, półbłoniaste, pośladkowe, kaptury, oraz jako stabilizatory czworogłowy ud i reszta pleców

drążek - najszersze grzbietu, tył barku, biceps
wyciskanie żołnierskie - przód i bok barków, triceps
dipsy - triceps, dół klatki

ćwiczysz tak:
tydzień 1: a b a
tydzień 2: b a b
tydzień 3: a b a
tydzień 4 b a b
i tak 8 tygodni minimum

PS: ułóż dietę na masę --> zerknij do działu odżywianie

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2009-08-13 09:05:45

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
skl15 dzieki, zrobie tak jak mówisz. Tylko najpierw musze sobie dokupić pożądne hantle i jak sie nazywają te rurki do tego cwiczenia o nazwie dipsy? Niemoge do tego cos od siebie dodac np (niewiem jak to po Waszemu sie nazywa) po mojemu podnoszenie na bica, czyli stojąc sztange trzymam w rękach i podnosze zginając rece w łokciach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kaltka piersiowa brzuch

Następny temat

Suplement poprawy efektów ćwiczenia

WHEY premium