SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbite uda

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 367
Macie moze jakieś sposoby na zbite uda po low kickach.Strasznie mu spuchły nogi i ciezko mi jest ćwiczyć.Prosze o jakieś sposoby na to o ile są
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
Post był tak na szybko więc nie spojrzałem faktycznie, a co do pytanie to po prostu piszę[chwalisz/żalisz - jakieś obiekcje/niechęć wyczuwam].
Jak już gram to wiem co mnie czeka więc z cierpieniem to masz rację
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Altacet. Bezpośrednio po zimne okłady.
Na przyszłość nie nap.i.erd.alać się jak kretyni na zadaniówkach czy nawet sparringach

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
wiesz Searme jak jest Czasem wydaje się, że kopiesz lekko, a jak dobrze siądzie, to kurna boli, że hej Jak robisz szybko kombinację to też nie zawsze zatrzymasz nogę. Ja nigdy nie smarowałem tylko cierpiałem w cichości, ale też spróbuję altacetu

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Masz rację kopt, ale wiem też jak jest, kiedy trener setny raz się wydziera na początkujących (i trochę mniej początkujących też), żeby nie okładali się low kickami ile pary w kopycie , a ci i tak robią swoje jak tylko się odwróci...Niech każdy widzi jacy są twardzi..A potem płacz i zgrzytanie zębów że nózka boli

Oczywiscie nie twierdzę że tak musi być w przypadku autora tematu

Zmieniony przez - searme w dniu 2007-11-09 13:27:05

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
Altacet oraz wszelkie zimne oklady np z lodu i rozmasowywac(tak jak guzy na glowie )i oczywiscie tak jak wyzej, lzej kopac na przyszlos to nie trzeba bedzie niczym okladac

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8692
taaak Altacet jest dobry a na siniaki dobre podobno maść z Arniki.. właśnie ją testuje ino czekam na jakieś siniaki

Jak nie umarłeś to jesteś zdrowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
cierpiałem w cichości
ja właśnie cierpię w cichości
myślałem, że altacet to nie na to
myślę, że ciepłe kąpiele trochę pomagają. no i nie można poprawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
altacet na stluczenia ogolnie chyba

ja mam stalowe uda i zaden low kick mnie nie rusza
1

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
simon-zero: uzywalem tej masci z arniki/arnika(?). Nie na uda ale na twarz bo mialem w wakacje pewna przygode a musialem szybko to zatuszowac bylem zadowolony z efektow. A masc kosztuje pare zlotych

Zmieniony przez - kuba_zgora w dniu 2007-11-09 18:26:16

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8692
maść już mam. tania jest to fakt ino czekam na siniaki to sprawdzę sam na sobie ale dziki za info że na kogoś działa

Jak nie umarłeś to jesteś zdrowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
Cudów nie ma, obita noga bedzie bolec/puchnac oczywiscie z czasem coraz mniej. Próbowalem kilku tych masci/żelów i szczerze powiem ze to strata kasy bo efekt jezeli jakies jest to jest bardzo maly. Jedyne co mi pomaga to oklady z lodu zaraz po obiciu + prysznice zimna wada.
Oczywiscie jak zawsze lepiej zapobiegac niz leczyc.


Zmieniony przez - lukaszmun w dniu 2007-11-09 23:16:22

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Warunki Uzyskania Licencji II stopnia oraz uprawnienia z niej wynikające.

Wiecej