SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie: zakup owijek bokserskich

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
Mam pytanie: czy owijki (taśmy) bokserskie sprzedawane są po 2 sztuki? jestem zainteresowany kupnem właśnie takich:

http://allegro.pl/item260283668_everlast_tasma_bokserska_bawelniana_2_5_m.html

i nie wiem,czy za te 35 zł mam taśmy na obydwie ręce javascript:(''), czy tylko na jedną. Strzała javascript:('')


Zmieniony przez - PLZ w dniu 2007-11-07 22:09:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
po co Everlasta za 35 blach?
szkoda kasy na dwa paski bawelny

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
j.w.
Identyczne kupisz 3 razy taniej.
Chyba że się koniecznie chcesz przylansować bo innego powodu kupowania 'markowych' owijek nie widzę.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
w dodatku tylko 2,5 metra szok
masz mastera 4,2 metra za 20 zl: http://www.sklep-bokserski.pl/index.php?p181,bandaze-bokserskie-masters-bb-4-2 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
kup sobie jakies najtansze, to ze na nich pisze Everlast nieznaczy ze sa lepsze i ze bedziesz zabijał. zreszta itak potem nanie zakladasz rekawice to nikt niezobaczy ze tam pisze Everlast, chyba ze chcesz w szatni sie pochwalic albo srasz pieniedzmi :+)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
Kolega polecił mi te everlasta, miał już kilka par i mówi, że na prawde warto je kupić, ale zapewne macie rację, ze niepotrzebne jest wydawanie kasy tylko po to,żeby mieć na pasku napis Everlast. W każdym razie wracając do pytania, zawsze są sprzedawane po dwie sztuki - na obydwie ręce? (w przypadku tych everlasów, bo strona podana przez kaamilla dokładnie określa, ze są to dwie taśmy)
Dziękówka za odpowiedzi ;)

Zmieniony przez - PLZ w dniu 2007-11-07 23:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Ja mam 3 metrowe za przysłowiowego piętnastaka

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
tak są sprzedawane w parach( czyli 2 sztuki bandaży)...
yaru89 nie żebym się czepiał, ale pisze się jest napisane a nie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
Dzięki za odpowiedź SOG kaamill. Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
nie bierz bawełnianych tylko elastyczne, lepiej sie trzymają:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=254423403 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Tak jak poprzendicy- ZAWSZE sa dwie tasmy.
I ja zdecydowanie polecam takze elastyczne owijki, kupilem kiedys "normalne" i stoja w szafce, 2 razy moze uzywalem, zadnego komfortu cwiczen w tym nie ma- ciagle sie rozwiazuja, dla mnie porazka.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

słuch

Następny temat

Zbite uda

WHEY premium