SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody w wyciskaniu ??

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Jakby ktoś wiedział gdzie na śląsku są jakieś zawody w wyciskaniu niech zapoda jakieś info, z czystej ciekawosci bym pojechał sie sprawdzić

Pozdro 649v

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
http://www.silownia.com.pl/html/zawody.html Tu macie dokładniejsze info . Pozdrawiam. Miałem startowac ale nie ta forma hehe. Pozdrawiam

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
szczerze to nic nie słyszałem narazie...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
o takich dla amatorów nie słyszałem

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
W Dąbrowie kiedyś były, ale teraz nic niesłychać , jak będe wiedział coś o jakiejś imprezie to dam znać narazie niema żadnego infa

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12662
Z tego co wiem to maja byc w moim miescie Rudzie Śląskiej jesli Ci odpowiada. Wpisowe kosztuje 2PLN i sa 4 konkurencje: wycisk max,wycisk- ilosc powtorzen, silowanie na reke i podciaganie na drazku... Tylko nie wiem o ktorej godzinie sie rozpoczyna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
W którym miejscu bo Ruda duża jest i kiedy ?

Zmieniony przez - n3cRo w dniu 2006-05-15 20:39:23

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12662
Zawody sa W Rudzie Śląskiej- Ruda(sa organizowane w szkole- liceum) co do dnia to jak sie ni myle to ma to byc w ta sobote...Jutro pogadam z kumplem to napisze dokladnie godzine i date zawodow ... PozdRo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4496
2 razy w roku sa zawody w WL ale akademickie na AWF w Katowicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Amatorskie bywały organizowane w gliwickiej siłowni Hercules w okolicach listopada i października, niestety w zeszłym roku nie odbyły się ze względu na brak sponsora. Nie wiem jak będzie w tym roku, jakbym coś usłyszał, dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1618
Takie coś było niedawno w Rybniku w pubie-'dyskotece' "Ned"
No ale kiedy znaowu będa to niewiem...
Jak cos bede wiedział dam wam znac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 104
tera w sobote w Dabrowie Górniczej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zalew Chechło - zjazd

Następny temat

2006-05-20 / Wrocław, stadion Ślęzy / Futbol Amerykański i K.A.S.T.A. Squad

WHEY premium