SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarost na twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2305
Witam jestem nowy na forum. Mam 22 lata 190cm wzrostu 90kg ciemna karnacja i wogule . Ale nie mam prawie zarostu na twarzy tzn. wasik mały jest ale żadki pekaesów żadnych parę włosków ,ostatnio coś pokazuje sie na podbrudku. Wydaje mi sie że na podbrudku cos tam bedzie rosło ale na policzkach to narazie nic sie nie dzieje. Nie wiem w czym problem ?gdzie indziej jestem normalnie owłosiony na nogach mocno nawet na brzuchu przy pępku jest ok. popęd płciowy jest chyba w normie (tydzień czasu ciężko wytrzymać)
Czekać jeszcze czy iść do lekarza? Jakie sa oznaki niskiego lub małego poziomu testosteronu?
I niepiszcie że brak zarostu jest zarąbisty i wogóle fajnie!! Bo tak nie jest

Może kupić testosteron prolongatum i zrobić sobie kuracje??


Zmieniony przez - Zdziszku w dniu 2008-12-30 21:19:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pierwsze pojedyncze "pikle" to juz na poczatku gimnazjum. teraz mam 23 lata i od czasu gimnazjum systematycznie powoli zwieksza sie ilosc, gestosc zarostu. Mysle, ze jeszce bedzi mi sie zwikeszac, chociaz z teg oco widze nie szykuje sie zeby połaczył mi sie was z broda (takie dwa paseczki z obu stron ust - mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi). Generalnie jak nie ogole sie jeden dzien to juz widac taki hmm meski zarost na całej twrazy. jest mi to na rękę bo mam dziewczeca twarz - duze oczy, usta, długie rzesy, delikatne rysy i taki 1-3 dniowy zarost sprawia ze wyglądam jak facet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21416
zrob sobie kuracje z witaminy C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
w czym widzisz problem ? Chyba nie zamierzasz ładowac testosteronu żeby mieć większy zarost ?nie wymyślaj sobie problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042
właśnie nie kombinuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 410 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
wez sobie tribulusa

dziekuje tym co są i byli, p******e tych co sie odwrocili

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Nie wymyślaj. Mam 18 lat i szczerze nie płakał bym jakbym nie zarastał na twarzy Teraz Ci tego brakuje a jak zaczniesz sie golic często to znienawidzisz...

Znam gościa który ma bodaj ze 46 lat i nie zarasta w ogóle na twarzy. Ma dzieci, zero problemów z płodnością itd. Poczekaj, jeżeli az tak tego pragniesz to poczekaj, poczekaj i jeszcze raz poczekaj! Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
idz do serwinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
Przyklej sobie jakieś kudły od psa <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2305
Dzieki za pomoc. Ale mam jeszcze jedno pytanie czy jak bym sobie zrobił jednak kurację z testosteronu. Nie tylko ze względu na zarost ale na to że ćwicze regularnie od jakiegoś roku i myślałem żeby troche masy przybrać no a przy okazji powiekszyc zarost. Tylko czy ja przez to nie pogorsze mojej sytuacji ?? Bo jak wczesniej wspominałem na podbruku z miesiaca na miesiąc sie powiększa zarost. Czy po zakonczeniu brania tescia mogę jakoś zaburzyć i przerwać ten rozrost? Czy tylko będzie lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
testosteron nie da ci masy ;dd jezeli masa to gainery, kreatyna, bialko... itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Rulezzz

Zdziszku,jak ćwiczysz zaledwie rok,to na testa masz jeszcze mnóstwo czasu
Dopnij dietę na ostatni guzik, potem się weź za suplementy i odżywki z głową, a mocniejsze wspomagacze zostaw na dużó,dużo później.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje krem do twarzy ,pilne !

Następny temat

Ząb po wyrwaniu

WHEY premium