SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarost na twarzy, a właściwie jego brak

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Witam! Od dawna odwiedzam forum, ale specjalnie założyłem konto żeby was prosić o rade, pomoc. Mianowicie, mam 22 lata, a nie mam zarostu na twarzy. Wiem, że były podobne tematy, ale prosze o zrozumienie. Pewnie wielu z was powie "chłopie ciesz się, jeszcze ci się to znudzi; ja codziennie musze się golić i to wcale nie jest fajne" , ale naprawde nie oczekuje takich odpowiedzi i licze, że potraktujecie temat całkowicie serio.więc przejdzmy do tematu. Mam tylko lekki zarost pod nosem i na brodzie. Gole go raz na 4-5 dni, bo wygląda nie zaciekawie. Reszta twarzy gładka jak u 10 glatka. Nie wiem czym jest to spowodowane, wszyscy moi koledzy mieli zarost już w gimnazjum, najpozniej w liceum.. a ja co? Drugi rok studiów, i zero! Mój ojciec i brat mają normalny, gęsty zarost. Brat już w 1 klasie liceum się golił. Może jest to spowodowane niskim poziomem testosteronu?Sam już nie wiem. Może są jakieś maści, tabletki czy coś w tym stylu,które by pomogły. Odrazu mówie, że nie chce "sterydopodobnych środków". Chodzi o takie, które kupie normalnie bez recepty.
z góry dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Ja mam 22 lata, zarost nikły jak nie wiem co, na brodzie i pod nosem. Na policzkach rośnie mi taki mech, jest go dużo ale od lat tak mam i nic to nie ewoluuje. hormony mam ok, wszystko w normie, robiłem teścia, lh, prolke. Spróbuje tego Pokrzepolu , kosztuje kilkanaście złotych więc jak coś to mała strata a skoro słabe włoski są to może akurat pobudzenie cebulek coś pomoże. czy ktoś to stosował??

Jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Bez recepty jest stusunkowo tania odżywka do włosów( ok.14 zł) o nazwie Pokrzepol.Polecam take herbatę ze skrzypu polnego( lub jego wyciąg), jeśli mieszkasz na wsi to możesz go zebrać. Na dobrą kondycję włosów polecane jest picie drożdży( ok. 2 łyżki zaleważ wrzątkiem). Gdzieś tu w tym dziale był ciekawy temat, gdzie radzono uważać na wody kolońskie, które nie wpływają dobrze na porost włosów( leszym rozwiązaniem jest stosowanie mydła po goleniu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4447
Możesz zbadać testosteron wolny i całkowity. I się wyjaśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
w ogole nie masz zarostu czy masz taki biały miękki ???
jestes blondynem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Zbadaj poziom testosteronu. Jak będzie w normie, to już taka twoja natura i nic z tym nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Tak jestem blondynem. Zarost pod nostem i brodzie jest delikatny, widac go po 4 dniach nie golenia, ale jak napisałem nie wyglada to super.włoski sa cienkie. Na policzkach zero.
Zobacze co to ten pokrzepol. może to pomoże. Z tym testosteronem to też racja, moze pojde go zbadac, ale narazie nie mam czasu wiec na pierwszy ogień idzie pokrzepol! :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Ten skrzyp też kupie w takim razie. chociaz watpie zeby to spowodowało porost włosów
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 499
nie licz ze jakis skrzyp czy pokrzepol Ci specjalnie pomoga , jesli nawet to w bardzo niewielkim stopniu , ja bym zbadal poziom tescia , sam mam dosyc slaby zarost.W wieku 22 lat mialem podobnie jak Ty, pozno mi zaczal rosnac , teraz moze tez nie ma szalu , ale jest juz zupelnie ok, mam 30 lat.
2

GTL ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
to mnie nie pocieszyłeś, ale w sumie racja. chAiRles, badałeś poziom teścia czy jak? Czy po prostu, poczekałeś i samo w koncu zaczęło rosnąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 499
No nigdy nie poszedlem zbadac, ale mozna chyba to zrobic w takich przypadkach .
2

GTL ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 262 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9546
Ile ja bym dał żebym się niemusiał codziennie golić :) a Ty jeszcze narzekasz.
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważne pytanie

Następny temat

Trening a wynik badania echa serca

WHEY premium