SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamknięte biodra a wysokie kopanie???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246
Nie wiem czemu ale mi nie chcą wejść foty. Ale te treningi na rozciąganie wziąłem z tego linku co podałem, więc raczej nie popełniam jakiegoś poważnego błędu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246
Myślałem, że będzie troszkę większe zainteresowanie tym problemem, no i parę rad co mógłbym zrobić aby wysoko kopać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ale nawet foty nie wkleiłes a dam sobie głowę uciąć, że to wina pozycji

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246
Powiedz mi jak mam ją wkleić bo ja jakoś nie mogę. Tak poza tym to zauważyłem, że jesteś z Wawy, może miałbyś kiedyś troszkę czasu i wtedy mógłbyś mi jakoś osobiście doradzić czy coś w tym stylu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenera nie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246
W sumie to jego wersja mi troszkę nie pasuje i chciałem zasięgnąć opinii ludzi co wiedzą coś na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
mam ten sam problem , przy rozciaganiu bola mnie biodra w boku ze czuje duze klocie, czy da sie z tym cos zrobic ? w przod idzie spoko ale rozciaganie 'w bok' jest tragiczne.
czy da sie cos z tym zrobic ?
rozciagam sie od miesiaca.
Ps.Kamilcio poprawiles cos u siebie z tymi 'klujacymi' biodrami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Mój kumpel trenuje 5 lat karate robi szpagat od tak sobie ,ale nie potrafi w ogóle kopac ponieważ nie pracują u niego biodra.Nasz trener zalecił mu przechodzenie ze szpagatu tureckiego do szpagatu damskiego.Czyli szpagat meski potem damski w jedną stronę,powrót do meskiego i znowu w drugą stronę damski.Rozluznienie bioder to u niektorych kwestia nawet kilkunastu lat treningów.Nie spiesz sie ,nie forsuj,powoli,stopniowo do celu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920


Mam tylko jedną radę na 'otworzenie' bioder.. Podczas kopnięcia, staraj się obrócić nogę podporową piętą do przodu.

zdjęcie wzięte z części filmiku na youtubie..
Całość masz tutaj..



Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ameryka odkryta

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smok: historia Bruce'a Lee

Następny temat

Szpagat.Ile jeszcze?

WHEY premium